w , , , , , , , , , , ,

Niewygodne pytanie o COVID powodem paniki na konferencji w Białym Domu [VIDEO]

niewygodne-pytanie-o-covid-powodem-paniki-na-konferencji-w-bialym-domu-[video]

Sekretarz prasowy Białego Domu, Karin Jean-Pierre, wdała się w sprzeczkę z dziennikarzami podczas briefingu – podaje Sky Data.

Pytanie zostało postawione przez dziennikarza Day-to-day Caller, który zapytał Anthony’ja Fauci, głównego lekarza chorób zakaźnych w Stanach Zjednoczonych, co zrobił, by zbadać pochodzenie koronawirusa.

POLECAMY: W USA proponują zniżka na zakupy za przyjęcie cudownego eliksiru

„Nie udzielam głosu ludziom, którzy krzyczą. Nie szanuje pan swoich kolegów i naszego gościa. Nie udzielę panu głosu, o ile będzie pan krzyczał, zaś pozycja tym zabiera pan okres, bo dr Fauci musi wyjść zbytnio parę minut. Jestem wykończona, nie będę się z panem kłócić” – powiedziała z irytacją Jean-Pierre, podczas gdy cofnęła się z podium i ustąpiła miejsca Fauciowi.

Legagraf

Jednak inna dziennikarka obecna na briefingu poparła swoją koleżankę, zaznaczając, że jej pytanie o koronawirusa było zasadne. W odpowiedzi rzeczniczka Bidena, wracając na swoje miejsce, powiedziała podniesionym tonem, że to „nie twoja kolejka”.

„Słyszę pytanie, jakkolwiek nie robimy tego w taki sposób, w kto chcecie, żebyśmy to robili. To odrzut szacunku. Jestem zakończony, Simon (nazwa dziennikarza – red.), jestem zakończony, właśnie teraz jesteś zakończony” – podsumował ze złością Jean-Pierre.

POLECAMY: ZeroCovid i wysokie wskaźniki szczepień prowadzą attain wysokiej nadumieralności w Nowej Zelandii i Australii

Wcześniej sekretarz prasowy Białego Domu ostro przerwał reporterowi pytającemu o wcięcie zdrowia prezydenta USA Joe Bidena, który podczas konferencji prasowej zwracał się attain zmarłej kongresmenki Jackie Walorski. Jean-Pierre odpowiedziała, że to „nie jej kolejka na przemówienie”, w tym samym czasie wyjaśniając później, że prezydent próbował zadzwonić attain zmarłej kongresmenki, ponieważ „zawsze o niej myślał”.

TelegramPodpis


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać turned into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Niewygodne pytanie o COVID powodem paniki na konferencji w Białym Domu [VIDEO]

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

marine-le-pen:-paryz-nie-moze-dalej-uzbrajac-kijowa-kosztem-wlasnego-bezpieczenstwa

Marine Le Pen: Paryż nie może dalej uzbrajać Kijowa kosztem własnego bezpieczeństwa

zelenski-wezwal-zachod,-aby-dostarczyl-na-ukraine-olej-napedowy-i-gaz

Zełenski wezwał Zachód, aby dostarczył na Ukrainę olej napędowy i gaz