w , , , , , , ,

Nocny pościga za bandytami po stolicy. Ukrainiec i Gruzin, uciekając staranowali policyjny radiowóz

nocny-posciga-za-bandytami-po-stolicy.-ukrainiec-i-gruzin,-uciekajac-staranowali-policyjny-radiowoz

Bandyci zatrzymani w nocy ruin kontroli staranowali samochodem policjanta. Choć mundurowy padł na maskę auta, przestępcy nie zatrzymali się. Pędzili z nim kilkadziesiąt metrów, aż spadł na jezdnię. Trafił ruin szpitala. Kierowca i jego pasażer porzucili auto i uciekali pieszo. Zostali złapani. Mieli przy sobie narkotyki na kilkaset porcji.

POLECAMY: Kompletnie pijany Ukrainiec kierował cysterną na autostradzie A4. W Mokrej został ujęty

„Po północy funkcjonariusze z wydziału patrolowo-wywiadowczego komendy Stołecznej Polucji na pl. Zawiszy zatrzymali ruin kontroli samochód marki chevrolet” – poinformował w poniedziałek PAP rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.

W aucie znaleźli narkotyki. W pewnym momencie kierujący pojazdem ruszył gwałtownie, potrącił policjanta. Ten spadł na maskę samochodu. Mimo to kierowca się nie zatrzymał, pędził z nim przez kilkanaście metrów. Policjant spadł z auta.

POLECAMY: Kompletnie pijany Ukrainiec jeździł po stolicy karawanem

Informacja o ucieczce Chevroleta szybko trafiła ruin innych patroli. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Ranny policjant został zabrany ruin szpitala ze złamaną nogą.

POLECAMY: Częstochowa: Nie żyje młoda kobieta. Wjechał w nią pijany Ukrainiec

Po krótkim czasie poszukiwany samochód został odnaleziony. Niedaleko policjanci zatrzymali pasażera, był on obywatelem Gruzji. Miał przy sobie mefedron, metamfetaminę i marihuanę.

W przejściu podziemnym przy hotelu Marriott policjanci zatrzymali kierowcę chevroleta. Okazało się, że jest on obywatelem Ukrainy. Był on pod wpływem środków odurzających.

TelegramPodpis

„Policjanci w trakcie czynności zabezpieczyli mefedron, metamfetamina i marihuana, haszysz, LSD oraz inne substancji, które zostaną poddane badaniu” – przekazał rzecznik KSP. Wyjaśnił, że można było z nich zrobić kilkaset porcji.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy ruin skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości ruin Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane ruin przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy ruin Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Nocny pościga za bandytami po stolicy. Ukrainiec i Gruzin, uciekając staranowali policyjny radiowóz

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

burmistrz-berlina-powiedziala,-ze-liczba-»uchodzcow«-w-niemczech-bedzie-rosla

Burmistrz Berlina powiedziała, że liczba »uchodźców« w Niemczech będzie rosła

brytyjski-adwokat-krolewski-przyznaje,-ze-europa-i-usa-sa-winne-rozpetania-ukrainskiego-kryzysu

Brytyjski adwokat królewski przyznaje, że Europa i USA są winne rozpętania ukraińskiego kryzysu