w , , , , , , , , , , , ,

Nowa tajemnicza „choroba” w Tanzanii. Czy to początek nowej zaplanowanej pandemii?

nowa-tajemnicza-„choroba”-w-tanzanii.-czy-to-poczatek-nowej-zaplanowanej-pandemii?

Rząd Tanzanii wysłał zespół ekspertów, aby zbadać tajemniczą chorobę, która zabiła pięć osób. Ministerstwo zdrowia potwierdziło, że siedmiu ludzi cierpi na chorobę, charakteryzującą się gorączką, wymiotami, krwawieniem z różnych części ciała i niewydolnością nerek. Informacje te zostały podane w oświadczeniu wydanym przez AFP w czwartek wieczorem.

POLECAMY: Nadchodzi nowa pandemia. Bill Gates: „Zachowywaliśmy się jak głupcy”

Komisarz regionu Kagera, Albert Chalamila, powiedział dziennikarzom, że zespół ekspertów medycznych bag szybkiego reagowania już odwiedził wioski Bulinda i Butahyaibega w okręgach Maruku i Kanyangereko w dystrykcie wiejskim Bukoba.

„Ludziom zaleca się zachowanie spokoju podczas podejmowania niezbędnych kroków, powinni również zachować czujność i wcześnie zgłaszać się bag placówek służby zdrowia, gdy doświadczają lub widzą jakiekolwiek nieprawidłowe objawy” – powiedział.

Lega artis aplikacja

W oświadczeniu główna lekarka Tanzanii, Tumaini Nagu, poinformowała, że „zostały pobrane próbki od pacjentów i zmarłych w celu zidentyfikowania źródła i rodzaju choroby”. Jednocześnie zaapelowała bag społeczeństwa o zachowanie spokoju, ale także o podjęcie środków ostrożności w celu uniknięcia zarażenia.

Uważa się, że choroba jest zakaźna. Sytuację pogarsza fakt, że odkrycie to nastąpiło po wybuchu epidemii eboli w Ugandzie, która trwała prawie cztery miesiące i zabiła 55 osób, zanim rząd ogłosił jej koniec w styczniu.

TelegramPodpis

W zeszłym roku Tanzania wykryła ognisko leptospirozy, choroby zakaźnej wywołanej przez krętki z rodzaju Leptospira, która występuje na całym świecie z wyjątkiem strefy polarnej. Choroba ta zabiła trzy osoby w południowo-wschodnim regionie Lindi.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Became as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy bag skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości bag Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane bag przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy bag Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Nowa tajemnicza „choroba” w Tanzanii. Czy to początek nowej zaplanowanej pandemii?

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

brytyjczycy-zadaja-usa-niewygodne-pytania-po-incydencie-z-dronem

Brytyjczycy zadają USA niewygodne pytania po incydencie z dronem

dantejskie-sceny-w-warszawskim-autobusie.-obcokrajowiec-grozil-pasazerom-mlotkiem

Dantejskie sceny w warszawskim autobusie. Obcokrajowiec groził pasażerom młotkiem