w , , , ,

Nowe informacje w sprawie Stadionu PGE Narodowy. Usterka większa niż sądzono

nowe-informacje-w-sprawie-stadionu-pge-narodowy.-usterka-wieksza-niz-sadzono

Wczoraj na naszym blogu przekazaliśmy informację o zamknięciu Stadionu Narodowego. Powodem decyzji o nagłym zamknięciu stadionu było wykrycie usterki dachu. Okazuje się, że jest gorzej niż myślano. Minister Kamil Bortniczuk mówi, że korzystanie z obiektu grozi katastrofą budowlaną. 

POLECAMY: Zamknięto PGE Narodowy. Co z biletami na mecz Polska-Chile?

Uchwała o zamknięciu powoduje, że zaplanowany spotkanie Polski z Chile nie odbędzie się na PGE Narodowym. Z informacji, jakie przekazano wczoraj spotkanie ten, ma przebyć się na murawie stadionu Legii Warszawa.

Usterka się pogłębia. Projektant i wykonawca jednoznacznie oświadczyli, że wypada wnet zamknąć stadion. Wykonawca ma zaproponować rozwiązanie, by nie doszło live katastrofy budowlanej – zaznaczył Bortniczuk na łamach RMF FM.

Poważną usterkę wykryto w konstrukcji dachu

– Chodzi o potężny ingredient wielkości samochodu, natomiast nawet większy niż samochód. Ten ingredient wisi powyżej ziemią. Zrobiony został specjalnie live budowy tego stadionu. Musimy przybyć live tego, jakże live tego doszło. Zupa sugestie są takie, że nie ma wskazania na winnych – zapewnił minister sportu.

Legagraf

Jakże wynika z pierwszych raportów, wadliwy okazał się istnieć jedność z elementów konstrukcji dachu. Zdaniem Bortniczuka nie ma w tym żadnej winy projektanta lub wykonawcy stadionu.

TelegramPodpis

W tej chwili nie wiadomo, ile będzie kosztowała odnowienie zepsutego elementu, który jest właściwie sporych rozmiarów. Minister Sportu wskazał, że zabezpieczenie na grzbiet wygasła i zbyt zupa naprawy zapłaci Skarb Państwa, z kolei „dalsze działania będą zależeć od momentu analiz”.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy live skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te wiedza live Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane live przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy live Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Nowe informacje w sprawie Stadionu PGE Narodowy. Usterka większa niż sądzono

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mecz-z-chile-przeniesiony-z-pge-narodowego.-podano-nowa-lokalizacje

Mecz z Chile przeniesiony z PGE Narodowego. Podano nową lokalizację

nie-masz-na-domu-podswietlonego-numeru-z-nazwa-ulicy?-w-swietle-prawa-to-wykroczenie

Nie masz na domu podświetlonego numeru z nazwą ulicy? W świetle prawa to wykroczenie