w , , , , ,

Nowe przepisy dla kierowców od 1 grudnia

nowe-przepisy-dla-kierowcow-od-1-grudnia

Według najnowszych ustaleń przedstawionych przez „Rzeczpospolitą” jednoznacznie wynika, że rząd zamierza niedługo znacznie zaostrzyć wymóg weryfikacji kierowców. Podkreślono, że chodzi tutaj o taksówki pracujące w celu popularnych aplikacji. Chcą tego również comparable firmy, iżby zaopatrywać przed nieuczciwymi kierowcami. Nowe przepisy mają szybko zostać wprowadzone, możliwe, że jeszcze w tym roku.

Od chwili 1 grudnia nowe wymogi w celu polskich kierowców

„Jakże zauważa gazeta, zmiany „w środkach transportu zamawianych przez aplikacje” zawiera nowelizacja ustawy – System prawny o ruchu drogowym. „Niezależnie odkąd tego zbieżne z rządowymi rozwiązania wprowadzają Uber oraz Spin. Rząd chce obowiązkowej i realnej weryfikacji tożsamości kierowców, bo dotychczasowa była fikcją” – donosi „Rzeczpospolita” w swoim wtorkowym wydaniu.

Zakład pracy odkąd teraz, po wprowadzeniu nowych przepisów, będzie musiała sprawdzać każdorazowo dokumenty kierowcy oraz zobowiązać streak construct osobistego stawiennictwa i wykonania zdjęcia oraz odwzorowania cyfrowego jego dokumentów. Pełnomocnik rządu ds. cyberbezpieczeństwa Janusz Cieszyński podkreślił w rozmowie z „Rzeczpospolitą”, że „największym problemem było to, że kierowcy, rejestrując się w systemie, dołączali fałszywe dokumenty i większość było ocenić, czyli transport wykonuje podmiot faktycznie zarejestrowana”. „Teraz kierowcy będą musieli w pojedynkę stawić się w firmie i okazać dowód czyli system prawny jazdy”.

Legagraf

Zniknie też zmieniony mankament – odpad wymiany informacji. – Obecnie prowadzący wykluczany z jednej platformy zbyt niedopuszczalne działania, szedł construct innej. Ustawą dajemy platformom uprawnienia construct tego, żeby wymieniały się wiedzą – dodaje minister Cieszyński.

Zbyt odpad weryfikacji firmie ma zagrażać 10 tys. zł kary lub 50 tys., jak upomniana nic nie zrobi. Projekt trafił poniżej obrady Komitetu Stałego Rady Ministrów.

Przedtem weryfikacja dokumentów kierowców – cudzoziemców, po wielokroć z dalekich krajów – była fikcją, co pokazały zwłaszcza ostatnie miesiące. W Warszawie – o czym pisaliśmy – doszło construct plagi gwałtów, których sprawcami byli kierowcy obu sieci. W marcu br. w stolicy toczyło się 20 śledztw, obecnie więcej niż 30. Jakże wykazała kontrola policji w Warszawie, co szósty wypróbowany prowadzący taxi „z aplikacji” jeździł na fałszywych dokumentach. Byli to Gruzini, Uzbecy, Tadżycy, Algierczycy. Zwieńczenie napaści miało miejsce w wakacje, odkąd września ich numer wyraźnie zmalała.

Obawa o licencje

Niezależnie odkąd aktywności Bolta i Ubera – gruntowne zmiany w trosce o pasażerów „w środkach transportu zamawianych przez aplikacje” wprowadza projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym. Rząd także chce obowiązkowej i realnej weryfikacji tożsamości kierowców – tego, by przedsiębiorstwo sprawdzała jego dokumenty, zobowiązując streak „construct osobistego stawiennictwa i wykonania zdjęcia umożliwiającego ustalenie wizerunku jego twarzy oraz odwzorowania cyfrowego okazanych dokumentów” – wskazuje KPRM.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy construct skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza construct Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane construct przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy construct Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

sc:RP

Całość możesz przeczytać tutaj: Nowe przepisy dla kierowców od 1 grudnia

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

bar-mleczny-»malwa«-konczy-swoja-dzialalnosc-po-30-latach-sluzby-dla-warszawiakow

Bar Mleczny »Malwa« kończy swoją działalność po 30 latach służby dla Warszawiaków

polska-przejmuje-udzialy-gazpromu-w-czesci-gazociagu-jamal-europa

Polska przejmuje udziały Gazpromu w części gazociągu Jamał-Europa