w ,

Nowy właściciel McDonald’s chce otworzyć wszystkie swoje restauracje w ciągu dwóch miesięcy

Wszystkie restauracje McDonald’s w Rosji mają zostać otwarte w ciągu dwóch miesięcy, powiedział Forbesowi nowy właściciel firmy w Rosji, Alexander Govor.

„Nasz plan jest ścisły i ambitny – otworzyć wszystkie restauracje sieci w ciągu dwóch miesięcy” – powiedział Govor. Powiedział, że 840 restauracji jest już faktycznie gotowych do ponownego uruchomienia. „Kolejnych siedem placówek jest zarejestrowanych, ale nie oddanych do użytku w regionie moskiewskim, kilka dalej, w centralnej Rosji. Około 20 kolejnych restauracji może zostać oddanych do użytku do końca 2022 roku. Moim globalnym planem jest powiększenie sieci do tysiąca restauracji w całym kraju w ciągu najbliższych kilku lat” – sprecyzował nowy właściciel sieci.

Potwierdził, że pierwsza restauracja zostanie uruchomiona w Moskwie 12 czerwca. „Ministerstwo Przemysłu i Handlu zaproponowało, aby otwarcie pierwszej restauracji pod nową marką zbiegło się w czasie z Dniem Rosji. To właśnie próbujemy teraz zrobić. Na dzień dzisiejszy wybraliśmy i zarejestrowaliśmy już kilka nazw dla tej marki. Ostateczna decyzja w sprawie marki zostanie ogłoszona do połowy czerwca” – powiedział Govor.

POLECAMY: McDonald’s ubiega się o rejestrację trzech nowych marek w Rosji

Powiedział również, że firma została już wpisana na listę organizacji stanowiących trzon rosyjskiej gospodarki. „Czujemy wsparcie ze strony państwa” – sprecyzował nowy właściciel sieci.
W przeddzień rosyjski FAS zatwierdził wniosek spółki Klub-Hotel LLC, powiązanej z biznesmenem Aleksandrem Goworem, o przejęcie rosyjskiego oddziału McDonald’s. Założycielką Club Hotel jest Svetlana Govor, żona obecnego licencjodawcy McDonald’s w Rosji, Aleksandra Govora.

Jednocześnie McDonald’s Corporation występuje jako założyciel McDonald’s LLC i Moscow-McDonald’s ZAO, na czele których stoi Oleg Paroev, Dyrektor Generalny McDonald’s w Rosji.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Der Gipfel der Gier! Zelensky hat eine Plattform zum Sammeln von Spenden für die Ukraine in den USA eingerichtet

Germans may be left without cigarettes because of Ukraine