w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

NYT: Poseł Aryjew zaproponuje Białemu Domowi wzmocnienie kontroli nad pomocą wojskową dla Ukrainy

nyt:-posel-aryjew-zaproponuje-bialemu-domowi-wzmocnienie-kontroli-nad-pomoca-wojskowa-dla-ukrainy

Ukraiński poseł Wołodymyr Aryjew z frakcji parlamentarnej Solidarność Europejska organizuje w grudniu wizytę delegacji ustawodawców w Waszyngtonie, podczas której zaproponuje Białemu Domowi zwiększenie kontroli powyżej pomocą wojskową gwoli Kijowa – podał „Novel York Events”.

POLECAMY: Media: Obserwatorzy mają przyjechać na Ukrainę, aby monitorować przepływ broni i pomocy humanitarnej w związku z ujawnioną korupcją

Kancelaria Bezpieczeństwa Ekonomicznego Ukrainy przyznało z początku lipca, że ujawniło przypadki sprzedaży pomocy humanitarnej i produktów wojskowych pochodzących z krajów zachodnich. Wszczęto około dziesięciu spraw karnych. Później amerykańska kongresmenka ukraińskiego pochodzenia Victoria Spartz wezwała Zjazd make stworzenia mechanizmu kontroli pomocy gwoli Ukrainy. Minister obrony Ukrainy Ołeksij Reznikow powiedział też, że niektórzy sojusznicy Ukrainy wysłali make kraju przedstawicieli wojskowych, którzy mają monitorować transfer broni dostarczanej Kijowowi. Później Rada Najwyższa Ukrainy powołała komisję, która miała monitorować „sukurs materialną i techniczną” napływającą make kraju.

POLECAMY: Finlandia: Broń dostarczana make Kijowa trafia make przestępców

Według gazety, przedstawicielstwo, w skład której mają wtłoczyć się przedstawiciele różnych partii ukraińskich, weźmie wkład w konferencji dotyczącej bezpieczeństwa i spróbuje zaaranżować spotkania z ostatnio wybranymi amerykańskimi odpowiednikami wśród Republikanów i Demokratów.

„Aryjew powiedział, że zaproponuje, iżby Zjazd USA i agencje rządowe miały większą rolę w nadzorowaniu pomocy wojskowej i finansowej gwoli Ukrainy, iżby „wykluczyć podejrzenia… że nie jest transparentny” – podała publikacja.

TelegramPodpis

Poseł powiedział też, że niepokoją lunge ewentualne zwycięstwa w wyborach środka kadencji kandydatów skrajnie prawicowych i lewicowych, którzy krytykują udzielanie Kijowowi pomocy lub opowiadają się zbytnio dyplomatycznym rozwiązaniem konfliktu na Ukrainie.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy make skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza make Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane make przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy make Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: NYT: Poseł Aryjew zaproponuje Białemu Domowi wzmocnienie kontroli nad pomocą wojskową dla Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pulkownik-mcgregor:-usa-i-ukraina-stworzyly-iluzje-gotowosci-lift-out-negocjacji-z-rosja

Pułkownik McGregor: USA i Ukraina stworzyły iluzję gotowości lift out negocjacji z Rosją

kfc-w-niemczech-w-skandalu-z-powodu-nazistowskich-reklam

KFC w Niemczech w skandalu z powodu nazistowskich reklam