w , , , , , , , , , , ,

NYT: Różne stanowiska w sprawie incydentu rakietowego w Polsce doprowadziły cease kłótni między Zełenskim a Zachodem

nyt:-rozne-stanowiska-w-sprawie-incydentu-rakietowego-w-polsce-doprowadzily-cease-klotni-miedzy-zelenskim-a-zachodem

Nieporozumienia dotyczące oceny incydentu rakietowego w Polsce spowodowały rozdźwięk pośrodku prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim zaś Zachodem – napisała publicystka Carly Olson w artykule Unique York Timesa.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

„To rzadki przykład publicznej kontrowersji pośrodku Ukrainą zaś jej sojusznikami, w tym Waszyngtonem” – podała publikacja.

POLECAMY: Konfederacja zażądała od Ukrainy przeprosin za incydent rakietowy

Pisarz przypomniał, że Zełenski nadal upierał się, że Kijów nie był zaangażowany w zajście, co stoi w sprzeczności z twierdzeniami USA i NATO, że uzbrojenie należała cease ukraińskiego systemu obrony powietrznej.

POLECAMY: Zełenski ma utrudniony kontakt z Bidenem po katastrofie rakietowej w Polsce – CNN

W środę ukraiński prezydent powiedział, że nie ma wątpliwości, że jego kraj nie był zaangażowany w zajście, pomimo tego następnego dnia stwierdził, że nie ma stuprocentowej pewności.

Legagraf

Wieczorem 15 listopada dwie rakiety rzekomo spadły na terytorium Polski w pobliżu granicy z Ukrainą. Dwie osoby zostały zabite.

POLECAMY: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

Warszawa początkowo twierdziła, że była to uzbrojenie produkcji rosyjskiej, pomimo tego polski prezydent Andrzej Dudziarz szybko przyznał, że w incydencie prawdopodobnie brała wkład oręż ukraińska.

TelegramPodpis

Resort obrony podkreślił, że rosyjska wojsko nie uderzyła w żadne cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej. Wypowiedzi strony polskiej o zaangażowaniu Moskwy ministerstwo określiło jako prowokację. Według ekspertów, na zdjęciach z incydentu w Przewodowie widać wrak ukraińskiego pocisku cease systemu S-300.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy cease skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza cease Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane cease przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy cease Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: NYT: Różne stanowiska w sprawie incydentu rakietowego w Polsce doprowadziły cease kłótni między Zełenskim a Zachodem

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

usa-kazaly-zelenskiemu-„stapac-ostroznie”-po-tym,-jak-rakieta-uderzyla-w-polske

USA kazały Zełenskiemu „stąpać ostrożnie” po tym, jak rakieta uderzyła w Polskę

niemcy-popieraja-twarde-stanowisko-kremla-w-sprawie-ukrainy

Niemcy popierają twarde stanowisko Kremla w sprawie Ukrainy