w

O czym Macron, Scholz i Draghi będą rozmawiać w Kijowie

Prezydent Francji Emmanuel Macron, kanclerz Niemiec Olaf Scholz i premier Włoch Mario Draghi omówią w Kijowie pomoc dla Ukrainy i perspektywę jej przystąpienia do UE – powiedział w czwartek minister delegat francuskiego MSZ Clement Bon.

Wcześniej Pałac Elizejski potwierdził, że prezydent Francji Emmanuel Macron jedzie pociągiem na Ukrainę wraz z kanclerzem Niemiec Olafem Scholzem i premierem Włoch Mario Draghim.

„Przede wszystkim ta wizyta ma na celu potwierdzenie naszego poparcia dla Ukrainy. Przywódcy omówią potrzeby Ukrainy, pomoc dla niej, w tym broń, a także m.in. perspektywę Ukrainy w UE, co będą również omawiane na szczycie UE” – powiedział Bon w audycji France Info.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktivitäten des Großvaters von Präsident Duda während seiner Studienzeit in Minsk

„Wo sind die 40 Milliarden geblieben?” In den USA wurde über ein neues Hilfspaket für die Ukraine gesprochen