w

Obrazy z mikroskopu elektronowego wydają się pokazywać nanotechnologię węglową, aluminium, tul w dopalaczach Pfizer i Moderna

Kanadyjski badacz i lekarz medycyny pracy poddał niedawno pod mikroskop szczepionki Pfizer i Moderna covid-19, aby sprawdzić, z czego są zrobione. Obrazy uzyskane za pomocą mikroskopu elektronowego nie wykazują żadnych śladów materiału biologicznego, ani DNA, ani gloryfikowanego mRNA, które miały być dostarczone w eksperymentalnym zastrzyku.

Główny badacz, dr Daniel Nagase, jest byłym lekarzem pogotowia ratunkowego, który był prześladowany za stosowanie iwermektyny w leczeniu pacjentów z Covid-19 w Kanadzie. Będąc na przymusowym urlopie od 2021 r., dr Nagase podróżuje po Albercie i Kolumbii Brytyjskiej, aby edukować innych na temat możliwości leczenia covid-19.

Kanadyjski badacz twierdzi, że znalazł niebiologiczne nanocząsteczki aluminium i węgla w szczepionkach Moderna

Kiedy zawartość szczepionki została umieszczona pod mikroskopem elektronowym, dr Nagase był w stanie zidentyfikować podstawowe elementy, takie jak węgiel i tlen. „Spodziewałbyś się zobaczyć węgiel, tlen, azot i fosfor – wszystko to, co normalnie można zobaczyć w białku” – powiedział Nagase. Jednak żadna z próbek nie zawierała azotu ani fosforu, ani na zdjęciach ze spektroskopii rentgenowskiej, ani z mikroskopu elektronowego.

„Spektroskopia rentgenowska nie wykryła żadnego azotu ani fosforu. Jeśli więc te złożone kształty – prostokąt ze wszystkimi kropkami ułożonymi w siatkę – były wynikiem jakiegoś procesu biologicznego (…), to oprócz węgla i tlenu powinien tam być azot i fosfor. Ponieważ każda żywa istota, niezależnie od tego, czy jest to wirus, roślina czy zwierzę, składa się z białek zawierających azot, węgiel, tlen i fosfor” – powiedział.

Dr Nagase znalazł bardzo interesujące kształty wewnątrz zawartości tak zwanych szczepionek. Jedna z niebiologicznych form życia (w szczepionce Moderna) zawierała neurotoksyczne aluminium i wyglądała jak „piłka z wyrastającymi z niej nogami”. Obiekt ten nie był skażeniem biologicznym, ponieważ nie zawierał azotu ani fosforu. „A więc to coś, co rośnie, nie jest biologiczne” – podsumował Nagase.

W próbkach nie znalazł też mRNA. MRNA jest głównym składnikiem szczepionki, która ma zakłócać biologiczny proces transkrypcji białek w komórkach ludzkich. MRNA jest nośnikiem, za pomocą którego kodowane są toksyczne, wytworzone w laboratorium białka kolców. Na podstawie tego odkrycia można śmiało powiedzieć, że nie wszystkie partie szczepionki covid-19 są takie same, a niektóre mogą w ogóle nie zawierać mRNA, ponieważ łatwo ulega ono degradacji i może nie być odpowiednio przechowywane. Nagase zastrzegł, że nie ma pewności, czy ta partia szczepionki była odpowiednio przechowywana w lodówce, aby zachować mRNA.

Szczepionka firmy Pfizer zawiera metal ziem rzadkich – tul

Próbka szczepionki firmy Pfizer zawierała niezwykłą strukturę przypominającą włókna, w której znajdował się pierwiastek ziem rzadkich o nazwie tul – mówi badacz. Tul jest jednym z wysoce reaktywnych pierwiastków z serii lantanowców w układzie okresowym. Ten rzadki metal jest łatwy w obróbce i jest wykorzystywany jako źródło promieniowania w przenośnych urządzeniach rentgenowskich. Pod mikroskopem elektronowym próbki tulu występowały w różnych formach polimorficznych, takich jak kryształy, wióry, nitki, żarówki, kule, włókna i kule z wyrastającymi z nich nogami.

POLECAMY: Współprowadzący program Fox News pyta o problemy z sercem po podaniu dopalacza COVID

Polski biolog dr Franc Zalewski odkrył te jednogłowe, trójnożne obiekty w 2021 roku. W tych osobliwych strukturach znalazł brom, węgiel i aluminium i nazwał je „nano-oktopusami”. Patolodzy znaleźli również nieznane obiekty we krwi zaszczepionych Niemców.

„Nie wiem nawet, czy ta technologia węglowa jest w każdej partii, czy tylko w partiach, które wysłali do Kanady?” zapytał dr Nagase. „Czy Kanada to połowa eksperymentu, a niektóre stany w USA otrzymują nieco inną partię bez nanotechnologii węglowej? W miarę jak narasta liczba zgonów poszczepiennych, coraz więcej lekarzy zadaje pytania.

W ciągu ostatnich trzech lat z medycyny zniknęła świadoma zgoda, więc dr Nagase pyta: „Czy kraje na całym świecie otrzymują różne zastrzyki, a my jesteśmy obserwowani, aby zobaczyć, „kto umrze najszybciej, kto zachoruje najbardziej lub jakie choroby będą wynikiem” podawania ludziom eksperymentalnych składników w sposób masowy i bez ujawniania informacji?”.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Źródło

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Na to wychodzi że jest wiele wariantów tych zabójczych preparatów a ci mordercy którzy je wyprodukowali oczywiście eksperymentują na ludziach bo chcą jak najskuteczniejszą broń czy to biologiczną czy chemiczna stworzyć do depopulacji ludności świata !!! nie tylko te tak zwane szczepionki zabijają ludzi bo prawie wszystkie leki farmaceutyczne są po to żeby wywołać u człowieka jakąś chorobę , antybiotyki też są po to , żadne z produkowanych przez koncerny farmaceutyczne błędnie zwanych leków czy szczepionek i antybiotyków nie są potrzebne bo zioła , witaminy i mikroelementy to prawdziwe leki !!!

Kinderarzt warnt: Wenn die meisten Kinder geimpft würden, könnte dies das Ende der Menschheit bedeuten

Bill Gates: Następna pandemia prawdopodobnie spowodowana zmianami klimatycznymi