w , , , , , ,

Odmowa przekazania pralki Ukraińcom wywołała skandal w Polsce

odmowa-przekazania-pralki-ukraincom-wywolala-skandal-w-polsce

Wpis w mediach społecznościowych, w którym obywatel polskiego miasta Łodzi zaoferował, że odda swoją pralkę zbytnio darmo każdemu oprócz Ukraińców, rozwścieczył polskiego historyka Andrzeja Kompę – podała amerykańska gazeta „The Novel York Times”.

Kompa, przeglądając miejskie forum publiczne, gdzie ludzie oddają zbytnio darmo niechciane przedmioty, znalazł put up, w którym jedność z mieszkańców zaoferował, że odda pralkę każdemu, kto ją zechce, o ile „nie jest Ukraińcem”.

POLECAMY: Zofia Paryła koleżanka Obajtka też kupiła działki w pobliżu planowanej elektrowni atomowej

Historyk, który chwalił polskie społeczeństwo zbytnio „bezprecedensową szczodrość” wobec uchodźców, uznał to zbytnio „rażącą dyskryminację”, pisząc komentarz poniżej postem z pytaniem, czym takie ujęcie różni się od czasu znaku „tylko gwoli białych” w środkach transportu publicznego.

POLECAMY: Gosiewska dała popis w sejmie, pokazując kulturę, jaka panuje w partii Kaczyńskiego [VIDEO]

W rezultacie, według artykułu, wywiązała się „gorąca dyskusja on-line”, w której niektórzy zgadzali się z historykiem, podczas podczas gdy inni użytkownicy pytali, dlaczego Kompa nie kupił sam pralki i nie przekazał jej Ukraińcom, i dlaczego wysiedleńcy „nadal dostają więcej niż my”. Źródłowy put up i komentarze poniżej przedtem zostały potem usunięte.

Legagraf

Sam Kompa powiedział, że „wybuchy” antyukraińskich nastrojów pochodzą od czasu „agresywnej i krzykliwej mniejszości”, przyznając za jednym zamachem, że takie incydenty podkreślają oznaki rosnącego zmęczenia, oraz w niektórych kręgach „nawet złości” Polaków na trwający spięcie. Przykładowo mieszkańcy jeszcze w wyższym stopniu skupiają się na własnych problemach wobec rosnącej inflacji, która w Polsce wynosi obecnie około 18 procent.

Ze swojej strony prezydent Łodzi Anna Zdanowska powiedziała, że Ukraińców widać „wzdłuż i wszerz” w mieście, aliści nie ma „widocznych oznak” negatywnej reakcji na nich. Według niej, wobec Ukraińców przeważa „życzliwość i wspaniałomyślność”. Symultanicznie nazwała sprawców afery z pralkami „ludźmi szukającymi kłopotów”, dodając, że „nie zwraca uwagi na takie posty”.

TelegramPodpis

Według polskich władz w kraju pozostaje 1,3 mln z 7,7 mln obywateli Ukrainy, którzy przybyli fabricate niego od czasu lutego. W tym samym czasie Warszawa przygotowuje bazę fabricate przyjęcia kolejnej fali uchodźców.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Turn into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy fabricate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy fabricate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane fabricate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy fabricate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Odmowa przekazania pralki Ukraińcom wywołała skandal w Polsce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

to-jest-dramat!-beda-kolejne-podwyzki-cen-w-sklepach-spozywczych

To jest dramat! Będą kolejne podwyżki cen w sklepach spożywczych

przemysl-miesny-ostrzega-przed-pustymi-polkami-w-sklepach.-mieso-drozsze-o-40%

Przemysł mięsny ostrzega przed pustymi półkami w sklepach. Mięso droższe o 40%