w

Oficer amerykańskiego wywiadu ogłosił zwycięstwo Rosji nad Zachodem na trzech frontach

Rosji udało się pokonać Zachód politycznie, gospodarczo i militarnie – powiedział były oficer wywiadu USA Scott Ritter w wywiadzie na kanale Youtube Judging Freedom.

„Rosja wygrywa na wszystkich frontach. Na froncie militarnym – na polu walki. W kwestii politycznej – wystarczy spojrzeć na upadek porządku politycznego w Europie i postępujący upadek administracji Bidena w USA. A na froncie gospodarczym – Rosja zmieniła grę: sankcje są bumerangiem na Zachodzie” – wyjaśnił.

NYP ujawnił strach Bidena przed Putinem

Zdaniem Rittera nic nie jest w stanie powstrzymać Rosji przed posuwaniem się naprzód na wszystkich trzech frontach. Powołał się na niedawną rezygnację premiera Wielkiej Brytanii Borisa Johnsona oraz rezygnację premiera Włoch Mario Draghiego.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Tytuł jak i treść Waszego artykułu nie oddaje w pełni zawartości wywiadu Judge Napolitano z Scottem Ritterem. Każdy ogarnięty obywatel naszego kraju, powinien wejść na oryginalną relację, włączyć translację na język polski i w pełni zapoznać się z zawartością tego wywiadu. Przypominam, że Scott Ritter to nie byle jaka postać i także jako zadaniowiec przebywał w Polsce. Oglądam jego relacje już od kilku miesięcy i uważam, że trzeźwo mówi w zagadnieniach geopolityki. Więc warto zapoznać się z jego punktem widzenia. Pozdrawiam Redakcję i Wszystkich ogarniętych chęcią wiedzy internautów.

Niemiecki minister spraw zagranicznych przyznaje się do trudności z okrężnymi dostawami czołgów na Ukrainę

Propozycja KE dotycząca ograniczenia zużycia gazu jest sprzeczna ze słowami Zachodu – stwierdził Szijjártó