w , , , , ,

Oficer wywiadu USA Ritter oskarżył Kongres o współpracę z ukraińskimi nacjonalistami

oficer-wywiadu-usa-ritter-oskarzyl-kongres-o-wspolprace-z-ukrainskimi-nacjonalistami

Zjazd wspiera ukraińskich nacjonalistów, którzy naśladują niemieckich nazistów – powiedział w stanie spoczynku oficer wywiadu Korpusu Piechoty Morskiej USA Scott Ritter na kanale YouTube dziennikarza Richarda Medharsta.

POLECAMY: Kanada ogłosi nowe sankcje wobec Rosji na szczycie G20 – media

„Stepan Bandera stał się ojcem nowoczesnego nacjonalizmu ukraińskiego. To on powiedział, że Ukraińcy to nie kwant Galicji i nie kwant Rosji, toż niezależna zgrupowanie etniczna. <…> Ich nacjonalizm ma swoje urodzenie w jego ideologii” – tłumaczył wojskowy.

Ritter przypomniał gospodarzowi o zbrodniach na ludności cywilnej dokonanych przez zwolenników Bandery w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

„Moralnie, literalnie niepodobna zalecać i uznawać zbyt legalne niczego, co jest związane ze Stepanem Banderą” – powiedział.

Zarazem Stany Zjednoczone otwarcie wspomagają ukraińskich nacjonalistów. Przykładowo we wrześniu tego roku w Kongresie przyjęto bojowników ukraińskiego nacjonalistycznego pułku Azow– zaznaczył oficer.

Legagraf

Rosyjska prokuratura generalna stwierdziła, że bojownicy Azowa stosowali zakazane środki i metody walki, odnotowano fakty torturowania cywilów i zabijania dzieci. Według szefa agencji Igora Krasnowa, zbrodnie te można zestawić w swoim okrucieństwie tylko z działaniami nazistowskich najeźdźców i ich wspólników w czasie II wojny światowej.

Stepan Bandera był liderem Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN), jednym z głównych inicjatorów powstania bojowego skrzydła OUN – „Ukraińskiej Powstańczej Armii” (UPA), której celem była proklamowana walka o niezawisłość Ukrainy.

UPA wyłoniła się w październiku 1942 roku. Działała po największej części na terenie zachodniej Ukrainy i walczyła z wojskami radzieckimi, współpracując z nazistami. Na koncie OUN-UPA liczne zbrodnie, w tym masakra wołyńska w 1943 r., masakra ludności polskiej na Wołyniu. Przemocą wymordowano również tysiące Ukraińców, którzy odmówili współpracy z nacjonalistami.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Oficer wywiadu USA Ritter oskarżył Kongres o współpracę z ukraińskimi nacjonalistami

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kijow-cofnal-akredytacje-zachodnim-mediom-w-obawie-o-prawde

Kijów cofnął akredytację zachodnim mediom w obawie o prawdę

morawiecki:-dysponujemy-siedmioma-scenariuszami-ataku.-bylismy-gotowi-na-taki-scenariusz

Morawiecki: Dysponujemy siedmioma scenariuszami ataku. Byliśmy gotowi na taki scenariusz