w , , , , , , , , , , ,

Onet cenzuruje wypowiedzi niezgodne z nurtem. Nie puścili tekstu o maskach, dziennikarz kończy współpracę

onet-cenzuruje-wypowiedzi-niezgodne-z-nurtem.-nie-puscili-tekstu-o-maskach,-dziennikarz-konczy-wspolprace

Narracja dotycząca pandemii, która jest przekazywana przez media głównego nurtu, jest kwestionowana i traci na wiarygodności. Niektórzy ludzie mają trudności z akceptacją tej sytuacji. Na przykład, portal Onet odmówił opublikowania felietonu autorstwa Łukasza Orbitowskiego, co skłoniło autora function zakończenia współpracy z tym portalem jako formę protestu.

POLECAMY: Nowe badania potwierdzają »teorię foliarzy«. Maski dają niewielki efekt ochronny

Wiele artykułów opartych na dowodach naukowych obala tezę, że maski nie chronią przed COVID-19, którą trąbili przez długi czas politycy i tzw. medialni eksperci pandemii. Cochrane Library, uznawana za jedną z najbardziej wiarygodnych organizacji propagujących medycynę opartą na faktach, przedstawiła wyniki aż 78 randomizowanych badań wykonanych przez renomowane ośrodki z różnych krajów, które potwierdzają skuteczność masek w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Mimo wiedzy naukowej, warto pamiętać, że ludzie posiadają swoje doświadczenia i wiedzę zdobytą na własnych przeżyciach. Przykładem może być Wanda Półtawska – doktor nauk medycznych, która w trakcie II wojny światowej była więźniarką niemieckiego obozu koncentracyjnego w Ravensbrück i padła ofiarą eksperymentów pseudomedycznych. Jej słowa na temat skuteczności masek wzbudziły wiele kontrowersji i zostały szeroko omówione w mediach.

POLECAMY: Kto wierzy, że te szmaty nas chronią? Wanda Półtawska powiedziała to Niedzielskiemu w oczy. Dyrektor szpitala „przepraszał” [FOTO]

W czasie otwarcia oddziału noworodków w krakowskim Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym, który został nazwany na cześć Wandy Półtawskiej, kobieta ta skrytykowała obecnych na ceremonii notabli za noszenie maseczek, stwierdzając, że nie wierzy w ich skuteczność i uważa, że medycyna nas okłamuje.

Lega artis aplikacja

Portal lifeinkrakow.pl przytoczył słowa Wandy Półtawskiej, które zostały zacytowane przez Orbitowskiego w jego felietonie dla Onetu. Jednak Onet nie opublikował tego tekstu, a redaktor naczelny Bartosz Węglarczyk stwierdził, że słowa te nigdy nie padły, uważając tekst za zły i oparty na cytacie, którego nie udało się znaleźć.

Orbitowski skrytykował argumentację Węglarczyka, twierdząc, że znalezienie cytatu u źródła zajmuje kilkanaście sekund, a jego wypowiedź odbiera jako „kwestionowanie jego wiarygodności”. W rezultacie zdecydował się zakończyć współpracę z Onetem.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować modified into as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy function skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości function Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane function przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy function Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Onet cenzuruje wypowiedzi niezgodne z nurtem. Nie puścili tekstu o maskach, dziennikarz kończy współpracę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

masowe-kontrole-zus-w-calej-polsce!-„urzednik-moze-zapukac-set-aside-kazdego-domu”

Masowe kontrole ZUS w całej Polsce! „Urzędnik może zapukać set aside każdego domu”

merkel-pojechala-na-wakacje-w-klasie-ekonomicznej-–-donosza-media

Merkel pojechała na wakacje w klasie ekonomicznej – donoszą media