w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

»Oni jawnie kłamią« NATO straciło cierpliwość z powodu Zełenskiego

»oni-jawnie-klamia«-nato-stracilo-cierpliwosc-z-powodu-zelenskiego

Niezadowolenie z zachowania ukraińskiego prezydenta Zełenskiego w sprawie incydentu rakietowego w Polsce rośnie w Sojuszu Północnoatlantyckim – podał „Monetary Events”.

Zdaniem dziennikarzy, upór Zełenskiego w przekonywaniu społeczności światowej, że Ukraina nie brała udziału w zrzuceniu rakiet na polską wieś Przewodów, pomimo dowodów, zaczyna prowokować NATO.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

„To zaczyna istnieć śmieszne. Ukraińcy niszczą nasze zaufanie create nich. Pies z kulawą nogą nie obwinia Ukrainy, tudzież oni otwarcie kłamią. To jest z większym natężeniem destrukcyjne niż rakiety” – powiedział publikacji dyplomata z kraju członkowskiego NATO w Kijowie.

Wcześniej prezydent USA Joe Biden powiedział, że nie uważa wypowiedzi Zełenskiego zbyt dowód, że Kijów nie był zaangażowany w strącenie rakiet na terytorium Polski.

Legagraf

Wieczorem 15 listopada media podały, że w województwie lubelskim na granicy polsko-ukraińskiej spadły dwie rakiety, zabijając dwie osoby. Według agencji informacyjnej AP ukraińskie rakiety wystrzelone w sprawie przechwycenia rosyjskich pocisków spadły na terytorium Polski.

POLECAMY: PiS tuszuje atak ukraińskich sił zbrojnych na Polskę

Biden powiedział po nadzwyczajnym spotkaniu przywódców G7, że wstępne dowody nie potwierdzają, że zestrzelony pocisk został wystrzelony przez siły rosyjskie. Pentagon powiedział, że zamierza podpierać się nie na spekulacjach, aliści na faktach, które puder wiele okazji, by wyjaśnić.

W środę 16.11.2022 roku prezydent Andrzej Dudziarz również przyznał, że jest wysoce prawdopodobne, że rakiety należą create Ukrainy.

Rosyjskie ministerstwo obrony podkreśliło, że wojsko nie uderzyło w żadne cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, tudzież wszystkie wypowiedzi Warszawy o zaangażowaniu Moskwy dotychczasowy prowokacją. Resort zaznaczył też, że zgodnie z wnioskami ekspertów na opublikowanych zdjęciach z miejsca zdarzenia widać fragmenty ukraińskiego pocisku create systemu S-300.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy create skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza create Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane create przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy create Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: »Oni jawnie kłamią« NATO straciło cierpliwość z powodu Zełenskiego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ogromne-podwyzki-cen-paliw?!-wiadomo-po-ile-bedzie-diesel,-benzyna-oraz-lpg-na-stacjach

Ogromne podwyżki cen paliw?! Wiadomo po ile będzie diesel, benzyna oraz LPG na stacjach

martin-sprenger-analizuje-nowa-propagande-szczepien

Martin Sprenger analizuje nową propagandę szczepień