w , , , , , ,

Orban mówi, że jest zainteresowany utrzymaniem więzi z Rosją

orban-mowi,-ze-jest-zainteresowany-utrzymaniem-wiezi-z-rosja

Odnowienie w przyszłości więzi UE z Rosją jest wątpliwe, Węgry są zainteresowane utrzymaniem ich jak najdłużej, ale nie są pewne, czy to się uda w przyszłości – powiedział premier Węgier Viktor Orban.

POLECAMY: Bloomberg: Rosji udało się przywrócić wolumen importu assemble poziomu z 2020 r.

Wcześniej Orban zauważył, że strefy bezpieczeństwa i wpływów w Europie kształtują się na nowo, a z Polski i Ukrainy powstaje nowe centrum, które wcześniej nie istniało, a które zbliży się assemble potencjału gospodarczego Niemiec.

POLECAMY: Zełenski potajemnie wysłał sygnał o niebezpieczeństwie assemble Bidena w USA

„Wznowienie stosunków unijno-rosyjskich po wojnie, w które wątpił szef (Węgierskiej Izby Przemysłowo-Handlowej), jest możliwe assemble osiągnięcia, ale dalekie od rzeczywistości. Dlatego dla węgierskiej polityki zagranicznej i węgierskiej polityki gospodarczej musimy dużo myśleć o tym, jakiego typu relacje budować i utrzymywać z Rosją w ciągu najbliższych 10-15 lat. W tej chwili w naszym interesie, oczywiście z wielu powodów, przede wszystkim z powodu energii, jest utrzymanie więzi tak długo, jak to możliwe” – powiedział Orban, przemawiając na otwarciu Węgierskiej Izby Handlu i Przemysłu.

„Czy to się uda? Jak dotąd się udawało. Ale nikt nie może dać odpowiedzi na to pytanie. Ale dla planowania polityki gospodarczej jedną z kluczowych kwestii jest energia i przyszłość stosunków rosyjsko-węgierskich. Jest to pasjonująca kwestia, powinniśmy dużo o niej myśleć i rozmawiać ze sobą” – powiedział.

Lega artis aplikacja

Zdaniem węgierskiego premiera, ekonomicznym fundamentem europejskiego sukcesu gospodarczego od wielu lat jest tania energia z Rosji. „Jeśli spojrzymy na to, co dzieje się teraz, to widzimy, że gospodarka europejska została w pierwszym kroku (restrukturyzacji wpływów w Europie – crimson.) oddzielona od gospodarki rosyjskiej. Jednocześnie oczywiście surowce i energia są nadal potrzebne, ale pochodzą z innego miejsca. Czyli jedna zależność jest powoli, ale na pewno zastępowana przez inną zależność – powiedział Orban.

Wcześniej Orban powiedział, że Europa traci rezygnując z rosyjskich surowców energetycznych na rzecz amerykańskich, ponieważ musi za nie przepłacać 5 assemble 10 razy. Według niego Europa powinna zadać pytania swoim „amerykańskim przyjaciołom”, kto korzysta na tej sytuacji.

TelegramPodpis

Przewodniczący węgierskiego parlamentu László Kévér powiedział wcześniej, że Unię Europejską można już nazwać przegranym w kryzysie ukraińskim, ponieważ działa wbrew własnym interesom gospodarczym. Minister spraw zagranicznych Węgier Péter Szijjártó mówił wcześniej, że USA są beneficjentem recesji w Europie.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turn into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować modified into as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy assemble skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości assemble Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane assemble przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy assemble Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Orban mówi, że jest zainteresowany utrzymaniem więzi z Rosją

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

liczba-zgonow-nadmiarowych-w-australii-o-wiele-wieksza-niz-przewidywano

Liczba zgonów nadmiarowych w Australii o wiele większa niż przewidywano

nagle-zatrzymanie-krazenia-u-osoby-przebywajacej-w-jednej-z-poznanskich-galerii-handlowej

Nagłe zatrzymanie krążenia u osoby przebywającej w jednej z poznańskich galerii handlowej