w

Orban nazwał Trumpa ważnym sojusznikiem w walce o pokój na Ukrainie

Premier Węgier Viktor Orban nazwał byłego prezydenta USA Donalda Trumpa ważnym sojusznikiem w walce o pokój na Ukrainie i powiedział, że USA muszą być silne, aby zaprowadzić pokój.

„Donald Trump jest naszym ważnym sojusznikiem. Obu nam zależy na walce z nielegalną migracją, niskich podatkach i przede wszystkim na pokoju. Zgodziliśmy się, że jedynym antidotum na wojskową inflację i wojskowy kryzys gospodarczy jest pokój. Ale pokój może być ustanowiony tylko przez silnych przywódców, więc my tutaj, w sąsiedztwie Ukrainy, jesteśmy zainteresowani tym, żeby Stany Zjednoczone były silne. Znamy dobrze prezydenta Trumpa, który szanuje i docenia Węgrów. Nasza współpraca była dobra w przeszłości, więc możemy mieć nadzieję, że będzie dobra również w przyszłości. Życzę mu powodzenia!”, powiedział Orban.

Trump od wielu miesięcy jest aktywny na wiecach w różnych stanach, często pytając zebranych, czy chcą, by startował w wyborach w 2024 roku i w inny sposób podpowiadając swoje plany. Polityk nie udziela jednak bezpośredniej odpowiedzi na pytanie o swoje zamiary. Wcześniej w wywiadzie stwierdził, że podjął stanowczą decyzję w kwestii uczestnictwa, ale ponownie nie ujawnił, jaka ona jest.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.