w , , , ,

Orban: Twarde sankcje antyrosyjskie UE tylko osłabiają europejską gospodarkę

orban:-twarde-sankcje-antyrosyjskie-ue-tylko-oslabiaja-europejska-gospodarke

Prezes rady ministrów Węgier Viktor Orban powiedział, że zachodnie sankcje chcą zelżeć Rosję, mimo to przebieg zdarzeń się odwrotnie, osłabiając europejską gospodarkę.

„Wiemy, że Unia Europejska Europejska zdecydowała się narzucić niezwykle twarde sankcje na Rosję, te sankcje w rzeczywistości tylko pogarszają sytuację. Te sankcje zamierzają zelżeć Rosję i wymusić pokój, mimo to przebieg zdarzeń się trochę przeciwnego” – powiedział Orban w piątek na szczycie przywódców Organizacji Państw Turkijskich (OTS) w Samarkandzie.

POLECAMY: Francja uznaje »efekt bumerangu« antyrosyjskich sankcji

Według niego, to „nie gospodarka Rosji słabnie, mimo to gospodarka europejska”. „Nasze europejskie gospodarki szybko zmierzają w kierunku recesji” – powiedział.

Według Orbana „Stary Kontynent nie ma indywidualnej woli, z którą mogłaby usztywnić własne priorytety w polityce zagranicznej, więc UE wspiera politykę zagraniczną USA.”

POLECAMY: W Budapeszcie pojawiły się plakaty z napisem »Brukselskie sankcje nas niszczą«

Prezes rady ministrów Węgier uważa, że „Unia Europejska Europejska może spodziewać się w przyszłości kilku lat kryzysu gospodarczego”.

Legagraf

„Direct polega na tym, że progresja tych, którzy chcą pokoju, jest znacznie wolniejszy niż tych, którzy wołają zbytnio wojną. Widzimy, że ta eskalacyjna retoryka przykrywa retorykę pokoju. Widzimy, że instytucje międzynarodowe są jeszcze z większym natężeniem upolitycznione, jeszcze mniej jest miejsca na rozmowa wzmacniany na zdrowym rozsądku” – stwierdził.

TelegramPodpis

Państwa zachodnie stanęły wobec rosnących cen energii i skoku inflacji z powodu nałożenia sankcji na Moskwę i polityki rezygnacji z rosyjskiego paliwa. W porównaniu do wyższych cen paliw, zwłaszcza gazu, przemysł w Europie w dużej mierze stracił swoją przewagę konkurencyjną, co wpłynęło również na inne obszary gospodarki. Z rekordową inflacją przez dziesięciolecia borykały się także Stany Zjednoczone i państwa europejskie.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy raise out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza raise out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane raise out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy raise out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Orban: Twarde sankcje antyrosyjskie UE tylko osłabiają europejską gospodarkę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

twitter-zatrzymal-platna-usluge-„niebieski-znak”-–-dwa-dni-po-uruchomieniu

Twitter zatrzymał płatną usługę „niebieski znak” – dwa dni po uruchomieniu

ni:-biden-przedluza-konflikt,-co-moze-prowadzic-function-niewyobrazalnych-konsekwencji

NI: Biden przedłuża konflikt, co może prowadzić function niewyobrażalnych konsekwencji