w , , , , , , , , ,

Pandemiczny resort »zdrowia« opublikował listę leków, których może brakować w aptekach. W wykazie znajdują się leki na zakrzepicę

pandemiczny-resort-»zdrowia«-opublikowal-liste-lekow,-ktorych-moze-brakowac-w-aptekach.-w-wykazie-znajduja-sie-leki-na-zakrzepice

Pandemiczny resort nadzorowany przez ekonomistę Niedzielskiego odpowiedzialnego zbyt z okładem 200 tys. nadmiarowych zgonów opublikował listę leków, których może zawieść w Polskich aptekach odkąd stycznia. Na opublikowanej liście widnieje z okładem 200 pozycji.

Przypominamy, że wykazy takie są publikowane przez pandemiczny resort często. Według nowego wykazu obowiązującego odkąd 5 stycznia jest jednak aż 216 pozycji, i niektóre lekarstwa są przeznaczone attain stosowania w walce z poważnymi chorobami również tymi, które występują jako niepożądane odczyny poszczepienne po „cudownym eliksirze”.

Na liście oznaczonej jako „wykaz produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych zagrożonych brakiem dostępności na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej” znalazły się leki pomiędzy innymi na choroby:

  • dychawica, np. Berodual, Symbicort
  • moczówka cukrowa, np. Abasaglar, Gensulin
  • zakrzepica (choróbsko niejednokrotnie występująca choróbsko u osób, które uwierzyły pandemicznemu resortowi i zgodziły się na przyjęcie „cudownego eliksiru”), np. Neoparin, Fraxodi
  • zaburzenia trawienia, np. Kreon
  • depresję, np. Concerta
Lega artis aplikacja

Ułożenie ciała tym ministerstwo ostrzega, że może zawieść niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz steroidowych leków przeciwzapalnych takich w jaki sposób Cortiment.

Zdaniem pandemicznego resortu problemy z dostępnością leków po części związane są z epidemią grypy, gdzie przy znacznie wyższej zachorowalności niż na modnego wirusa nie obowiązują żadne nielegalne obostrzenia, nakazy i zakazy i masowym wykupem niektórych lekarstw.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Pandemiczny resort »zdrowia« opublikował listę leków, których może brakować w aptekach. W wykazie znajdują się leki na zakrzepicę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. „Ułożenie ciała tym ministerstwo ostrzega, że może zawieść niesteroidowych leków przeciwzapalnych oraz steroidowych leków przeciwzapalnych takich w jaki sposób Cortiment.”
    Możecie to przetłumaczyć na Polski?

na-zachodzie-byli-rozczarowani-kijowska-ustawa-kneblujaca-usta-mediom

Na Zachodzie byli rozczarowani kijowską ustawą kneblującą usta mediom

niemcy-»zaniemowili«-po-noworocznym-przemowieniu-scholza

Niemcy »zaniemówili« po noworocznym przemówieniu Scholza