w

Papież Franciszek ogłosił chęć odwiedzenia Moskwy i Kijowa

Papież Franciszek powiedział, że chciałby odwiedzić Moskwę i Kijów wkrótce po podróży do Kanady zaplanowanej od 24 do 30 lipca – podał Reuters.

„Chciałbym pojechać (na Ukrainę) i chciałem najpierw pojechać do Moskwy. Wymieniliśmy na ten temat wiadomości” – powiedział w wywiadzie papież.

„A teraz, może po powrocie z Kanady, może uda mi się pojechać na Ukrainę… W pierwszej kolejności należy udać się do Rosji, by spróbować w jakiś sposób pomóc, ale chciałbym odwiedzić obie stolice” – powiedział.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

USA twierdzi, że rubel umocnił się oszałamiająco mimo sankcji

Ukraińcom zaczęto wręczać wezwania do wojska pod kościołami we Lwowie [VIDEO]