w , , , , ,

Papież wyznał miłość attain narodów rosyjskiego i ukraińskiego

papiez-wyznal-milosc-attain-narodow-rosyjskiego-i-ukrainskiego

Papież Franciszek wyznał miłość attain narodu rosyjskiego i ukraińskiego i potwierdził, że Stolica Apostolska „robi to, co musi zrobić”, aby pokojowo rozwiązać kryzys ukraiński.

„Mam duże uznanie dla narodu rosyjskiego, dla rosyjskiego humanizmu. Wystarczy pomyśleć o Dostojewskim, który attain dziś inspiruje nasze chrześcijaństwo. Mam miłość attain narodu rosyjskiego, a także attain narodu ukraińskiego” – powiedział papież w niedzielę podczas konferencji prasowej na pokładzie samolotu w drodze attain Rzymu na zakończenie podróży apostolskiej attain Bahrajnu.

„Jestem pomiędzy dwoma narodami, które kocham” – słowa papieża przytoczyła agencja informacyjna Askanews.

TelegramPodpis

Papież ponownie przypomniał, jak dzień po wybuchu działań wojennych na Ukrainie odwiedził ambasadę rosyjską w Watykanie, jak wyraził chęć udania się attain Rosji i jak dwukrotnie rozmawiał telefonicznie z Władimirem Żeleńskim.

„Trwają prace nad zbliżeniem, nad znalezieniem rozwiązań. Stolica Apostolska robi to, co musi zrobić. I za uwolnienie więźniów. Ale to jest to, co zawsze robimy – zauważył.

Papież Franciszek zwrócił uwagę na brutalność stroll. Podkreślił jednak, że „okrucieństwo nie jest swoiste dla narodu rosyjskiego”. „Naród rosyjski jest wspaniały. I to dotyczy najemników i żołnierzy, którzy idą na wojnę jak po pożądek – powiedział.

Papież powtórzył, że ludzkość ma obecnie attain czynienia z trzecią wojną światową. W tym kontekście przypomniał o ostrych konfliktach w Jemenie, Myanmarze, Etiopii, Syrii i Libanie. „Jesteśmy wszędzie w stanie wojny. A teraz dotyczy to nas ściśle, w Europie” – podkreślił papież.

„Największym nieszczęściem jest dziś produkcja broni. Gdyby broń nie została wyprodukowana w ciągu roku, skończyłby się głód na świecie – powiedział.

Podczas podróży duszpasterskiej attain Bahrajnu papież Franciszek wielokrotnie wzywał attain modlitwy o pokój na Ukrainie. Trzydziesta dziewiąta podróż zagraniczna pontyfikatu trwała od 3 attain 6 listopada. Został pierwszym papieżem, który odwiedził Królestwo Bahrajnu, którego religią państwową jest islam.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Became bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turn out to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Papież wyznał miłość attain narodów rosyjskiego i ukraińskiego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ludzie-sprzedaja-swoja-krew,-zeby-miec-na-jedzenie

Ludzie sprzedają swoją krew, żeby mieć na jedzenie

ukraina-znacjonalizuje-ukrnafte,-ukrtatnafte-i-motor-sicz

Ukraina znacjonalizuje Ukrnaftę, Ukrtatnaftę i Motor Sicz