w

Pediatra ostrzega: Gdyby zaszczepić większość dzieci, mogłoby to oznaczać koniec ludzkości

Budzi się cała armia ludzi. Potężni zaczynają się bać i dlatego tak mocno uderzają – powiedział amerykański pediatra Paul Thomas w rozmowie z Laurą-Lynn Tyler Thompson.

Cofają licencje lekarzom, co spotkało Thomasa, i utrudniają ludziom mówienie o tym, co się naprawdę dzieje. Ale jeśli nie zabierzemy głosu, poświęcimy całe pokolenie dzieci – ostrzegł pediatra. „Nie możemy podjąć takiego ryzyka”.

„Jeśli podadzą szczepionkę Covid wszystkim lub większości dzieci, może to oznaczać koniec ludzkości” – powiedział Thomas. „Nie wiemy, jaki jest wpływ na płodność, ale nie wygląda to dobrze.

Białko kolca gromadzi się w gonadach, co oznacza, że najprawdopodobniej będziesz bezpłodny” – powiedział lekarz. „Nie będziesz wtedy mieć dzieci, co jest częścią ukrytego programu niektórych ludzi zaangażowanych w Światowe Forum Ekonomiczne; ludzi takich jak Bill Gates, Klaus Schwab”.

POLECAMY: 24-letni student opowiada o życiu po zastrzyku Covid: „Nie mogę żyć swoim życiem i chcę, żeby ludzie to usłyszeli”

Mówią otwarcie o tym ukrytym programie. Wiąże się to z programem eugenicznym: musimy osłabić rozrodczość, ponieważ na planecie jest zbyt wielu ludzi. To nieprawda i jest wysoce niepożądane, że najbogatszy 1%, milionerzy i miliarderzy, decydują o tym, czy możemy mieć dzieci, czy nie – twierdzi pediatra.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bill Gates przekazał dziesiątki milionów kanadyjskim firmom farmaceutycznym

Biuro Zełenskiego podało, że Kijów stracił 35 proc. PKB i 200 fabryk