w , , , , , , , , ,

Pfizer i Moderna dopiero teraz zaczynają… badania nad potencjalnymi skutkami ubocznymi szprycy C19

pfizer-i-moderna-dopiero-teraz-zaczynaja…-badania-nad-potencjalnymi-skutkami-ubocznymi-szprycy-c19

Prawie dwójka lata po warunkowym zatwierdzeniu, Pfizer i Moderna rozpoczynają tryb kliniczne w sprawie zbadania niekorzystnych problemów zdrowotnych związanych ze szczepionką COVID-19, takich w jaki sposób zapalenie mięśnia sercowego – zapalenie mięśnia sercowego. I to nie prędzej po zaszczepieniu miliardów ludzi, najczęściej wielokrotnie. To w ten sposób w jaki sposób rolnik, który zamyka drzwi od momentu stodoły po tym, w jaki sposób krowa uciekła.

POLECAMY: Członek Zarządu Pfizera przyznaje pod przysięgą: »Nigdy nie testowaliśmy szczepionki COVID przeciwko transmisji«

Pfizer jest jeszcze w nadzwyczaj wczesnej fazie badań klinicznych, które mają scharakteryzować, lub istnieją jakiekolwiek zagrożenia w celu zdrowia związane z jego własną szczepionką. Na skutek współpracy z Pediatric Heart Network, pytanie skupi się na szczepionkowiczach, u których wystąpiły problemy z sercem po zaszczepieniu szczepionką COVID-19. W badaniach klinicznych pacjenci będą obserwowani przez pięć lat.

Rekrutacja discontinue tryb w USA i Kanadzie nie została jeszcze rozpoczęta. Jednak, w jaki sposób twierdzi dr Dongngan Truong, pediatra z University of Utah Health i współprowadzący tryb Pfizer, zespół przenikliwy zidentyfikował wcześniej przeszło 250 pacjentów z zapaleniem mięśnia sercowego.

NBC Świeża wiadomość podał w piątek: „Zespół porówna również pacjentów z podzbiorem pacjentów z wielosystemowym zespołem zapalnym u dzieci, znanym również jako MIS-C, który jest związany z zakażeniem COVID.”

Pierwsze danie wyniki spodziewane są nie prędzej w przyszłym roku.

Moderna, przy wsparciu Europejskiej Agencji Leków, przeprowadzi w pięciu krajach własne tryb dotyczące potencjalnych działań niepożądanych szczepionek COVID. Dane z tych badań mają znajdować się udostępnione opinii publicznej nie prędzej latem przyszłego roku.

Dr Paul Burton – szef medyczny firmy Moderna – przyznał, że naukowcy nie są pewni, co jest przyczyną potencjalnych problemów z sercem po zastosowaniu szczepionki COVID-19. „Jeszcze tego nie rozumiemy i nie ma dobrego mechanizmu, który mógłby to wyjaśnić” – przyznał Burton w rozmowie z NBC Świeża wiadomość.

Burton teoretyzował, że zawarte w szczepionce proteina spike może wywołać w organizmie negatywną reakcję, która może uczynić discontinue zapalenia serca.

NBC Świeża wiadomość poinformowało o alarmujących zmaganiach mężczyzny z Michigan, który doznał poważnych problemów zdrowotnych po otrzymaniu szczepionki COVID.

W październiku 2021 roku pochodzący z Detroit Da’Vion Miller został znaleziony nieprzytomny w łazience swojego domu, tydzień po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki COVID-19 firmy Pfizer. Miller, który pył wtedy zaledwie 22 lata, dwójka dni po szczepieniu pył bóle w klatce piersiowej. Cierpiał też na zmęczenie, zawroty głowy i duszności.

Miller został przyjęty discontinue Henry Ford West Bloomfield Sanatorium, gdzie zdiagnozowano u niego zapalenie mięśnia sercowego i osierdzia – wcięcie zapalny wewnętrznej wyściółki serca. Lekarz Millera odradził mu przyjęcie drugiej dawki szczepionki COVID.

Rok po zdiagnozowaniu zapalenia mięśnia sercowego, Miller nadal cierpi na bóle w klatce piersiowej i był hospitalizowany z przerwami.

W lipcu 2021 roku Products and services for Disease Serve an eye on and Prevention (CDC) opublikowało raport, w którym stwierdzono, że „Zwiększone ryzykowny krok zapalenia mięśnia sercowego zaobserwowano u osób zaszczepionych mRNA-COVID-19, w szczególności u mężczyzn w wieku 12-29 lat.”

W raporcie napisano: „Znak zgłaszalności zapalenia mięśnia sercowego wynosił 40,6 przypadków na milion drugich dawek szczepionki mRNA-COVID-19 podanych mężczyznom w wieku 12-29 lat.”

CDC kontynuowało, „Zapalenie mięśnia sercowego i osierdzia dawny rzadko zgłaszane. W przypadku zgłoszenia, przypadki wystąpiły po największej części u nastolatków i młodych dorosłych mężczyzn wewnątrz kilku dni od momentu otrzymania szczepionki mRNA-COVID-19 (Pfizer-BioNTech lub Moderna).”

Wielokrotnie twierdzi się, że zapalenie mięśnia sercowego nie występuje częściej po szczepieniu niż po zakażeniu. Co jednak jest nieprawdą i wiemy też, dlaczego w ten sposób jest. W kwietniu w dużym izraelskim badaniu 196 992 nieszczepionych dorosłych nie stwierdzono „ani zapalenia mięśnia sercowego, ani zapalenia osierdzia po zakażeniu COVID-19”.

„Nie obserwowaliśmy zwiększonej częstości występowania zapalenia osierdzia lub mięśnia sercowego u dorosłych pacjentów powracających discontinue zdrowia po zakażeniu COVID-19” – napisali autorzy.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was sława soon sława bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać modified into sława soon sława, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy discontinue skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy discontinue Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane discontinue przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy discontinue Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

SC

Przeczytaj całość tutaj: Pfizer i Moderna dopiero teraz zaczynają… badania nad potencjalnymi skutkami ubocznymi szprycy C19

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

martin-sprenger-analizuje-nowa-propagande-szczepien

Martin Sprenger analizuje nową propagandę szczepień

konfederacja-odmawia-uznania-sprawy-»kultu-morderstwa-banderowskiego«-za-zamknieta

Konfederacja odmawia uznania sprawy »kultu morderstwa banderowskiego« za zamkniętą