w

Pielgrzymi do kraju, w którym jest „wojna” mają się dobrze! Brytyjski MO odwiedził Kijów

Sekretarz obrony Wielkiej Brytanii Ben Wallace odwiedził Ukrainę i spotkał się z Wołodymyrem Zełenskim – poinformowały służby prasowe Zełenskiego.

„Podziękowania dla sekretarza obrony Bena Wallace’a i jego zespołu za tę wizytę, a także dla całej Wielkiej Brytanii, rządu, premiera za pomoc” – powiedział Zełenski w wiadomości na swoim kanale Telegram.

Wcześniej Wallace powiedział, że po ostrzeżeniach ze strony Rosji Londyn nie zrezygnuje z planów dostarczenia Ukrainie wieloprowadnicowych wyrzutni rakietowych M270 (MLRS), których przekazanie zostało skoordynowane ze Stanami Zjednoczonymi. Zapowiedział również, że Wielka Brytania zamierza wyposażyć te systemy w pociski kierowane o zasięgu do 70 km.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zakaz produkcji samochodów spalinowych nie dla wszystkich

Den Pilgern in ein Land, das sich im „Krieg” befindet, geht es gut! Britisches MO besucht Kiew