w

Pierwszy zgon spowodowany cholerą w Iraku

W Iraku zarejestrowano pierwszy przypadek śmierci z powodu zakażenia cholerą, a w sumie w kraju potwierdzono 76 przypadków – poinformował we wtorek rzecznik irackiego ministerstwa zdrowia Seif al-Badr.

„Pierwszy przypadek śmierci pacjenta z powodu cholery zarejestrowano dziś w prowincji Kirkuk… W ciągu ostatnich 24 godzin odnotowano 17 nowych przypadków zakażenia, a całkowita liczba potwierdzonych przypadków wzrosła do 76” – podała agencja INA, cytując al-Badra.

Pierwszy przypadek zakażenia cholerą odnotowano w czerwcu w prowincji Kirkuk w północnym Iraku. Lekarze informują o nowych zakażeniach w północnej, środkowej i południowej części kraju, w tym w prowincjach Kirkuk, Erbil, Sulaymaniyah, Diyala, Muthanna, Dhi Qar i Babil, a także w stolicy Bagdadzie.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zełenski chce zmusić dzieci do nauki konstytucji poplecznika Mazepy

Media: Czechy zniosą stanowisko komisarza ds. stosunków z Rosją