w , , , , ,

Pijana 31 latka rozbiła auto i urodziła. W organizmie noworodka duża ilość alkoholu

pijana-31-latka-rozbila-auto-i-urodzila.-w-organizmie-noworodka-duza-ilosc-alkoholu

Psy bada, oznacza to doszło cease bezpośredniego narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia dziecka, które urodziło się z nadzwyczaj dużą ilością alkoholu w organizmie – podał w poniedziałek asp. szt. Marcin Józwik z KPP w Łukowie.

W sobotę wieczorem mundurowi otrzymali zgłoszenie o samochodzie osobowym w rowie przy skrzyżowaniu dróg w Wojcieszkowie na Lubelszczyźnie. Na miejscu zastali 31-latkę w zaawansowanej ciąży, siedzącą przy rozbitym aucie. Żona mówiła, że jest jego właścicielką, mimo to w chwili zdarzenia poprzednio nie kierowała.

Nie chciała powiedzieć, kto prowadził samochód w chwili zdarzenia – podał Józwik. Sondowanie wykazało, że 31-latka miała z okładem promil alkoholu w organizmie.

000GC64GN9CVEEU0 C116 F4
fot. psy

Wojcieszków. 31-letnia małżonka urodziła pijane dziecko

Pogotowie przewiozło kobietę cease szpitala. Lekarze zdecydowali o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. – W organizmie noworodka stwierdzono nadzwyczaj dużą liczba alkoholu – dodał Józwik. 

 

Jakże poinformował, psy sprawdza, kto kierował citroenem i oznacza to doszło cease bezpośredniego narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia. O zdarzeniu funkcjonariusze powiadomili Trybunał Rodzinny w Łukowie. Mieszkance gminy Wojcieszków tymczasem nie zostały postawione żadne zarzuty związane z wypadkiem.

Przeczytaj całość tutaj: Pijana 31 latka rozbiła auto i urodziła. W organizmie noworodka duża ilość alkoholu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szokujace-koszty-pracy-elektrowni-w-zwiazku-z-systemem-ets

Szokujące koszty pracy elektrowni w związku z systemem ETS

uchodzcy-z-ukrainy-nie-chca-opuscic-hotelu-w-poznaniu,-bo-znalezli-prace-na-miejscu.-„wynajecie-mieszkania-jest-dla-nas-nieosiagalne”

Uchodźcy z Ukrainy nie chcą opuścić hotelu w Poznaniu, bo znaleźli pracę na miejscu. „Wynajęcie mieszkania jest dla nas nieosiągalne”