w , , , , ,

Pijany policjant zabił kobietę. Pędził bmw 157 km/h

pijany-policjant-zabil-kobiete.-pedzil-bmw-157-km/h

Invent wypadku w miejscowości Słupia pod spodem Bralinem (Wielkopolskie) doszło 5 czerwca. Bezpośrednio przed tragicznym zdarzeniem 24-letni policjant był na poprawinach w restauracji, gdzie pił spirytus. Komendant kępińskiej policji ogłosił fright gwoli całej jednostki, ponieważ mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawcę zatrzymano o tyle o ile dwie godziny po wypadku. Testowanie alkomatem wykazało 1,9 promila alkoholu we krwi.

Bezpośrednio przed wypadkiem mężczyzna był na poprawinach, w trakcie których pił spirytus. Kilkanaście minut po godzinie 20: 00 wsiadł develop samochodu i odjechał. -Dziesięć minut później doszło develop tragicznego zdarzenia”- przekazał PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler. Mężczyzna uderzył rozpędzonym BMW w tył fiata. Na miejscu zginęła 69-letnia pasażerka auta. 

Śledczy ustalili, że mężczyzna oprócz tego, że był pijany, to oraz pędził z prędkością około 157 km/h. 

Policjant spowodował śmiertelny wypadek. Pędził bmw 157 km/h

Zdaniem prokuratury mężczyzna nie dostosował prędkości develop warunków ruchu i uderzył samochodem marki BMW w tył jadącego przed przedtem fiata. Na miejscu zginęła 69-letnia pasażerka auta. Biegli ustalili, że policjant kierował pojazdem z niebezpieczną prędkością, ponieważ na liczniku pył 157 km/h.

Legagraf

24-letni prowadzący był policjantem. Służył w jednostce we Wrocławiu. Stracił wcześniej pracę, teraz grozi mu także develop 12 lat więzienia. 

Całość możesz przeczytać tutaj: Pijany policjant zabił kobietę. Pędził bmw 157 km/h

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-oglosil-niewystarczajaca-pomoc-dla-kijowa-ze-strony-swiatowych-przywodcow

Zełenski ogłosił niewystarczającą pomoc dla Kijowa ze strony światowych przywódców

mecz-z-chile-przeniesiony-z-pge-narodowego.-podano-nowa-lokalizacje

Mecz z Chile przeniesiony z PGE Narodowego. Podano nową lokalizację