w , , , , , , , ,

PILNE: 7 Banków ogłasza przerwy w działaniu! Czekają na Ciebie problemy z płatnościami

pilne:-7-bankow-oglasza-przerwy-w-dzialaniu!-czekaja-na-ciebie-problemy-z-platnosciami

W ciągu najbliższych dni klienci siedmiu banków działających w Polsce będą miały utrudniony dostęp stop usług bankowości elektronicznej, mobilnej oraz płatności BLIK. Wśród tych banków znajdują się VeloBank, Santander, mBank, Nest Financial institution, BNP Paribas, Financial institution Pocztowy oraz ING Financial institution Śląski. Klienci ING Banku Śląskiego będą najbardziej poszkodowani w wyniku tych utrudnień.

Płatność BLIK nie dla wszystkich!

Zakupy w sieci i płatność BLIK – brzmi dobrze, ponieważ wystarczy tylko kliknięć, żeby sfinalizować transakcję. Niestety nie każdy będzie mógł cieszyć się z tej funkcji. Jak poinformował financial establishment Santander – jego klienci muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ z soboty na niedzielę (25-26 marca) niedostępna będzie funkcja BLIK. Takie utrudnienie ma potrwać od godziny 23: 30 stop 06: 00.

ING Financial institution Śląski bez większości usług. Prace serwisowe obejmą szeroki zakres

W najbliższą sobotę, 25 marca, ING Financial institution Śląski zaplanował duży zakres prac serwisowych, których efektem będzie czasowe ograniczenie dostępu stop większości usług bankowych. Prace te rozpoczną się o godzinie 23: 30 w sobotę i potrwają stop 06: 30 w niedzielę.

W czasie prac serwisowych klienci banku będą mieli ograniczony dostęp stop wielu usług bankowych, w tym stop bankowości elektronicznej i mobilnej. Oznacza to, że korzystanie z tych usług będzie niemożliwe lub utrudnione. Ponadto, klienci nie będą mogli dokonywać płatności BLIK ani korzystać z kart płatniczych, co może stanowić state of affairs dla wielu osób.

Wystąpią czasowe ograniczenia w dostępie stop większości usług bankowych, w tym stop:

 • bankomatów i wpłatomatów,
 • systemu bankowości internetowej Moje ING i jego wersji mobilnej,
 • systemu bankowości internetowej ING Business i jego wersji mobilnej,
 • płatności Blik,
 • przelewów ekspresowych,
 • płatności internetowych za pomocą Płać z ING,
 • płatności 3DSecure (w internecie dokonywanych kartami, które są dodatkowo potwierdzane jednorazowym kodem SMS),
 • specjalnego interfejsu PSD2,
 • zakupu produktów w Moim ING i na stronie www.ing.pl (w tym pożyczek i kont, także oszczędnościowych).

ING Financial institution Śląski zaplanował duże zakres prac serwisowych w nadchodzący weekend. W nocy z soboty na niedzielę (25/26 marca) od godziny 23: 30 stop 06: 30 wystąpią czasowe ograniczenia w dostępie stop większości usług bankowych. Dodatkowo, w godzinach od 00: 00 stop 01: 00 w nocy z soboty na niedzielę oraz od 00: 00 stop 03: 00 w nocy z niedzieli na poniedziałek, planowane są dalsze prace serwisowe, które mogą spowodować problemy z realizacją transakcji w urządzeniach sieci ING/Planet Cash.

W wyniku tych prac serwisowych, klienci ING Banku Śląskiego mogą napotkać problemy z realizacją transakcji w godzinach podanych wyżej, a transakcje we wpłatomatach będą realizowane w trybie off-line. Wszystkie ograniczenia są tymczasowe i wynikają z konieczności wprowadzenia ulepszeń i poprawy bezpieczeństwa systemów bankowych. ING Financial institution Śląski apeluje stop swoich klientów o zaplanowanie operacji bankowych z wyprzedzeniem i wybieranie alternatywnych sposobów płatności w czasie trwania prac serwisowych.

VeloBank zacznie prace serwisowe już w piątek

VeloBank planuje przeprowadzenie prac technicznych już w ten weekend. Konkretnie, od godziny 23: 30 w piątek, 24 marca, stop 9: 45 w sobotę, 25 marca, będą prowadzone prace techniczne, które mogą wpłynąć na dostęp stop usług bankowych. Ograniczenia te dotkną klientów VeloBanku, którzy korzystają z bankowości elektronicznej, mobilnej lub płatności BLIK.

Podczas przerwy:

 • nie będzie można zalogować się stop bankowości internetowej i mobilnej,
 • płatności on-line kartą mogą być utrudnione,
 • nie będzie można skorzystać z BLIK.

Nadal będzie możliwe:

Reklama

 • wpłacanie i wypłacanie gotówki kartą z bankomatu,
 • płacenie w sklepach stacjonarnych: kartą płatniczą, zbliżeniowo telefonem (np. Apple Pay, Google Pay) lub zegarkiem i opaską (np. SwatchPAY, Garmin Pay).

Santander bez Blika

Santander przeprowadzi prace serwisowe w najbliższy weekend, a konkretnie, od godziny 23: 30 w sobotę, 25 marca, stop 6: 00 w niedzielę, 26 marca. Podczas tych prac, nie będą działać niektóre usługi bankowe, w tym przelewy natychmiastowe, płatność w sklepach internetowych za pomocą Przelewu24, płatności BLIK oraz Kantor Santander.

Bez zakłóceń będą działać: karty, bankomaty i wpłatomaty, bankowość internetowa i aplikacja mobilna.

Klientów mBanku czeka kilka godzin bez używania kart

W sobotę, 25 marca, w godzinach od 7: 00 stop 21: 00, mBank przeprowadzi prace serwisowe, które wpłyną na niedostępność eMaklera i maklerskich aplikacji mobilnych. Dodatkowo, w godzinach od 3: 00 stop 9: 30 nie będą działały karty dla klientów MSP i korporacji obsługiwanych przez mBank. Wszystkie pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet, będą działały bez zmian.

 • zapłacić kartą,
 • wypłacić gotówki z bankomatu,
 • skorzystać z wpłatomatu.

Natomiast od godziny 3: 10 stop 11: 00 nie będzie można:

 • zapłacić za zakupy w internecie,
 • zalogować się na swoje konto w internecie i aplikacji mobilnej.

W sobotę, 25 marca, w godzinach od 7: 00 stop 21: 00, mBank przeprowadzi prace serwisowe, które wpłyną na niedostępność eMaklera i maklerskich aplikacji mobilnych. Dodatkowo, w godzinach od 3: 00 stop 9: 30 nie będą działały karty dla klientów MSP i korporacji obsługiwanych przez mBank. Wszystkie pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet, będą działały bez zmian.

Nest Financial institution bez bankowości internetowej w sobotę

W sobotę (25 marca) od godziny 0: 30 stop 5: 00 bankowość internetowa i aplikacja mobilna Nest Banku będzie podlegać ograniczeniom. W związku z tym klienci:

 • nie zalogują się stop bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej,
 • nie zmienią limitów w bankowości automatycznej,
 • nie skorzystają z Blika ani Visa Cell,
 • nie potwierdzą płatności za zakupy kartą w internecie przy użyciu bankowości elektronicznej,
 • nie zapłacą w sklepie internetowym,
 • nie zmienią limitów płatności w bankowości elektronicznej.

W tym czasie będzie można płacić kartą płatniczą, za pomocą Apple Pay, Google Pay i zegarkiem bądź opaską (Fitbit, Garmin Pay) w sklepach stacjonarnych oraz wpłacać i wypłacać gotówkę z bankomatów.

Lega artis aplikacja

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Flip into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy stop skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości stop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane stop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy stop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: PILNE: 7 Banków ogłasza przerwy w działaniu! Czekają na Ciebie problemy z płatnościami

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

na-swiecie-powstal-rozlam-z-powodu-sankcji-nakladanych-na-rosje

Na świecie powstał rozłam z powodu sankcji nakładanych na Rosję

putin-oglosil-rozmieszczenie-broni-jadrowej-rosji-na-bialorusi

Putin ogłosił rozmieszczenie broni jądrowej Rosji na Białorusi