w

PILNE! Awaria sieci trakcyjnej. Występują duże utrudnienia w kursowaniu pociągów

PKP PLK S.A. poinformowało, że doszło do poważnej awarii sieci trakcyjnej na stacji Warszawa Wschodnia. Z przekazanego komunikatu wynika, że są bardzo duże utrudnienia w kursowaniu pociągów. W niektórych miejscach ruch został całkowicie wstrzymany.

Duże utrudnienia dla osób podróżujących pociągami. Z Warszawy Wschodniej wstrzymany został ruch pociągów po torach dalekobieżnych w kierunku Warszawy Centralnej, a także w kierunku stacji Warszawa Praga. Kursy odbywają się przez Warszawę Śródmieście.

Utrudnienia dotyczą pociągów na Linii Średnicowej (dalekobieżnej) oraz SKM i KM. Na odcinku od stacji Warszawa Targówek do stacji Warszawa Centralna pociągi zostały całkowicie odwołane.

Wszystko ze względu na poważną awarię sieci trakcyjnej, do której doszło na stacji Warszawa Wschodnia. Dodatkowo zepsuł się jeden z pociągów. Wszelkie informacje dotyczące zmian można znaleźć na stronie PKP PLK S.A.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

SC

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Od 1 lipca zmiany w ordynacji podatkowej

Kiva zażądał, aby Wielka Brytania przestała sponsorować reżim Zełenskiego