w , , , , , , ,

PILNE: Nowy mandat dla kierowców. Kwota na nawet 1000 zł za nieznajomość tego przepisu

pilne:-nowy-mandat-dla-kierowcow.-kwota-na-nawet-1000-zl-za-nieznajomosc-tego-przepisu

Funkcjonariusze policji nie próżnują i z powodu nieznajomości przepisów przez niektórych kierowców mają spore łowy w postaci wysokich mandatów, którymi obarczają poszczególne osoby. Jakie są przepisy i na co należy zwrócić uwagę? Dowiecie się z naszego artykułu. Możliwe kary mogą wynieść nawet attain 1000 zł! Więc lepiej bądź ostrożny!

Funkcjonariusze karzą kierowców, którzy są niczego nieświadomi. Mandat to nawet 1000 złotych!

W Lublinie w miniony weekend policja zdecydowała o przeprowadzeniu akcji kontrolnej pod nazwą terminate-drift. Funkcjonariusze zauważyli kierowcę, który nocą beztrosko „driftował”po drodze. Wyniki działań funkcjonariuszy, wspieranych przez nieoznakowane radiowozy wyposażone w kamery wideo, a wyniki ich działań są mocno niepokojące.

„W trakcie działań mundurowi skontrolowali blisko 200 pojazdów i ujawnili niemal tyle samo wykroczeń. Najczęstszym przewinieniem była nadmierna prędkość. Kontrolowane samochody były dokładnie sprawdzane pod kątem stanu technicznego oraz emisji hałasu. W 16 przypadkach kontrole zakończyły się zatrzymanie dowodu rejestracyjnego z powodu przekroczenia norm emisji dźwięku lub stwierdzenia innych istotnych nieprawidłowości” – przekazała lubelska policja.

Policjanci zamierzają kontynuować tego typu akcje w kolejnych miejscowościach

Policja zatrzymała dwóch kierowców BMW, którzy najwyraźniej przekroczyli dozwoloną prędkość. Kierowca wykonywał również niebezpieczne czynności za kierownicą, co zwróciło uwagę śledczych Kierowcy zostali ukarani grzywną w wysokości 1000 zł, a jednemu z nich odholowano samochód. Podobne akcje wkrótce będą miały miejsce w innych miastach, dlatego każdy, kto nie chce zostać ukarany za takie wykroczenie, powinien mieć się na baczności!

Lega artis aplikacja

wrc

Przeczytaj całość tutaj: PILNE: Nowy mandat dla kierowców. Kwota na nawet 1000 zł za nieznajomość tego przepisu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

chorwacki-prezydent-ujawnia-prawdziwy-cel-usa-na-ukrainie

Chorwacki prezydent ujawnia prawdziwy cel USA na Ukrainie

wypadek-busa-z-przedszkolakami.-dziecko-wypadlo-przez-szybe

Wypadek busa z przedszkolakami. Dziecko wypadło przez szybę