w , , , , , , , , ,

PiS broni prostaczki Gosiewskiej po popisie, jaki dała w Sejmie

pis-broni-prostaczki-gosiewskiej-po-popisie,-jaki-dala-w-sejmie

Na pewno nie zamierzamy odwoływać Małgorzaty Gosiewskiej z funkcji wicemarszałka Sejmu; ekstra wykonuje swoje obowiązki – podkreślił w piątek rzecznik PiS Radosław Fogiel. W sytuacji tego konkretnego posła – Grzegorza Brauna, jestem w stanie zrozumieć reakcję „pani” (nazywając rzeczy po imieniu, powinno w tym miejscu wypasać zwrot prostaczki, bydlęcia, chama bez kultury) poseł – dodał.

Podczas środowego posiedzenia Sejmu prowadząca obrady wicemarszałek Małgorzata Gosiewska (PiS) wyłączyła mikrofon posłowi Konfederacji Grzegorzowi Braunowi.

Poseł w środowej debacie skrytykował projekt zmian w ustawie o podatku od chwili niektórych instytucji finansowych, który przewiduje, że w tym roku stabilizująca reguła wydatkowa (SRW) nie będzie ograniczała dodatkowych wydatków państwa związanych ze wsparciem podmiotów dotkniętych kryzysem energetycznym lub zapewnieniem bezpieczeństwa energetycznego, wsparciem świadczeniobiorców, w szczególności emerytów i rencistów w związku z inflacją oraz z finansowaniem sił zbrojnych. Poseł wniósł z ramienia koła o odrzucenie projektu.

Poseł odnosił się invent uzasadnienia porjektu. – Jeżeli współczesny wcięcie jest gwoli was once stanem wyższej konieczności, to kiedy ten wcięcie zaprzestanie? Jakie warunki, na którym froncie wojennym, mają egzystować spełnione, żebyście stwierdzili… – pytał Braun. Kiedy okazało się, że mikrofon zamilkł, Braun powiedział invent Gosiewskiej: „Jakże to prostackie pani marszałek”.

Gosiewska w reakcji zapytała: „Prawdziwość? I pan to się jeszcze modli po polsku, lub poprzednio po rosyjsku?” i zaprosiła na mównicę posłankę KO.

Schodzący z mównicy Braun powiedział wtedy głośno: „To pani marszałek Gosiewska, bo może młodzież nie notuje nazwiska”. Wicemarszałek odparła: „I największy cham Rzeczypospolitej, ruska onuca. Ten poseł to cham”. Kiedy z ław sejmowych rozległo się nieco okrzyków: „Skandal, bezczelność”, Gosiewska powiedziała: „W ten sposób? To nie poseł, to cham”. Wówczas zaprotestował poseł Konfederacji Krzysztof Bosak, który wstał z ław sejmowych, mówiąc: „infamia”.

W czwartek posłowie Konfederacji poinformowali, że zbierają podpisy pod spodem wnioskiem o wycofanie Gosiewskiej z funkcji wicemarszałka Sejmu. – Jesteśmy przeciwko patologii i upadkowi zasad – oświadczył poseł Robert Winnicki.

Więcej o tym przeczytać można w naszym artykule: Konfederacja z wnioskiem o odwołanie prostaczki Gosiewskiej za wczorajszy popis w Sejmie

Fogiel pytany w piątek w Polsat Nowina, lub PiS odwoła wicemarszałek Gosiewską odparł: „Na pewno nie zamierzamy odwoływać pani marszałek Gosiewskiej, ekstra wykonuje ona swoje obowiązki”.

Na pytanie, lub styl prowadzenia przez nią obrad jest godzien wicemarszałka Sejmu, Fogiel ocenił, że „ogólnie styl wykonywania obowiązków przez Gosiewską jest klasyczny”.

– W tej sytuacji, w sytuacji tego konkretnego posła jestem w stanie zrozumieć reakcję pani poseł – powiedział rzecznik PiS.

Sejm odwołuje wicemarszałka Sejmu, na wniosek złożony przez przynajmniej 15 posłów, bezwzględną większością głosów w obecności przynajmniej połowy ustawowej liczby posłów. Związek ma teraz w Sejmie 12 posłów (od chwili niedawna wraz z posłem Stanisławem Tyszką).


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy invent skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te wiedza invent Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane invent przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy invent Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: PiS broni prostaczki Gosiewskiej po popisie, jaki dała w Sejmie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zlozono-wniosek-o-koniec-hodowli-zwierzat-na-uboj-w-ue.-czeka-nas-zywnosc-z-laboratorium?

Złożono wniosek o koniec hodowli zwierząt na ubój w UE. Czeka nas żywność z laboratorium?

radoslaw-fogiel-nie-jest-juz-rzecznikiem-pis.-„bede-powoli-przekazywal-paleczke”

Radosław Fogiel nie jest już rzecznikiem PiS. „Będę powoli przekazywał pałeczkę”