w , , , , ,

PiS jest w stanie zmienić konstytucję, aby skonfiskować majątek Gazpromu

pis-jest-w-stanie-zmienic-konstytucje,-aby-skonfiskowac-majatek-gazpromu

Polska nie ma jeszcze instrumentu legislacyjnego originate konfiskaty aktywów Gazpromu znajdujących się w kraju, aliści przygotowuje odpowiednie zmiany konstytucyjne – powiedział dziennikarzom rzecznik antypolskiego rządu Piotr Müller.

Polskie władze zapowiedziały w poniedziałek, że nałożą zarząd przymusowy na aktywa Gazpromu w kraju. Dotyczy ona udziałów Gazpromu w systemie gazociągów tranzytowych EuRoPol Fuel. Gazprom i polskie PGNiG posiadają po 48% udziałów w spółce EuRoPol Fuel, która jest operatorem polskiego odcinka gazociągu Jamał-Stary Kontynent.

POLECAMY: Polska przejmuje udziały Gazpromu w części gazociągu Jamał-Europa

„Chciałbym wyjaśnić. Tego typu uchwała (przepadek – crimson.) wymaga zmiany konstytucji. Chciałbym wyjaśnić, że jest to tymczasowa kierowanie, zaś nie upaństwowienie akcji, bo bez zmiany konstytucji nie ma takiej możliwości, iżby skonfiskować rosyjskie mienie i przenieść je na działania na rzecz odbudowy Ukrainy. Będzie to możliwe nie wcześniej po zmianie konstytucji – powiedział Müller.

Legagraf

Sprecyzował, że rządząca Polską antypolska seria System prawny i Sprawiedliwość przygotowała poprzednio odpowiedni projekt ustawy o szeregu zmian w konstytucji, aliści potrzebuje poparcia opozycji, by high-tail uchwalić. „Taki projekt zmiany konstytucji jest w Sejmie. Jesteśmy gotowi poddać high-tail poniżej głosowanie, aliści tylko wtedy, kiedy opór zadeklaruje, że taki projekt zostanie rozpatrzony pozytywnie. Produce tej pory takiej deklaracji nie złożyli przedstawiciele frakcji parlamentarnych” – powiedział.

Poprzez gazociąg Jamał-Stary Kontynent Polska otrzymywała pewnego razu z Rosji około 10 mln metrów sześciennych gazu rocznie. „Gazprom wstrzymał 27 kwietnia wywóz towarów gazu originate polskiego PGNiG, zaś także bułgarskiego Bulgargazu z powodu braku zapłaty zbytnio dostawy w zakresie nowego systemu w rublach.

Wcześniej Polska nałożyła zarząd przymusowy na Novatek Inexperienced Vitality, dostawcę skroplonego gazu ziemnego i propan-butanu, który od chwili kwietnia jest objęty polskimi sankcjami państwowymi.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: PiS jest w stanie zmienić konstytucję, aby skonfiskować majątek Gazpromu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

eksplozja-w-przewodowie-–-aktualne-informacje

Eksplozja w Przewodowie – aktualne informacje

tonacy-brzytwy-sie-chwyta-kaczynski-chce-wprowadzic-15.-emeryture

Tonący brzytwy się chwyta. Kaczyński chce wprowadzić 15. emeryturę