w , , , , , ,

PiS tuszuje wybryk Zełenskiego. Morawiecki zdradza szczegóły śledztwa w Przewodach

pis-tuszuje-wybryk-zelenskiego.-morawiecki-zdradza-szczegoly-sledztwa-w-przewodach

Przewodniczący dochodzenie ws. wtorkowej eksplozji rakiety w Przewodowie mają nagrania z kamer SG, jakkolwiek nie pokazują one ze stuprocentową pewnością, skądże został wystrzelony pocisk – powiedział prezes rady ministrów Mateusz Morawiecki w niedzielę po spotkaniu z prezes rady ministrów Finlandii Sanną Marin.

POLECAMY: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

Podczas konferencji prasowej w Helsinkach szef polskiego rząd został zapytany o dotychczasowe ustalenia w śledztwie dotyczącym eksplozji rakiety w Przewodowie, w wyniku której zginęło dwóch mężczyzn. Gryzipiórek pytał m.in., czyli strona ukraińska przyznała, że był to ich pocisk.

POLECAMY: PiS tuszuje atak ukraińskich sił zbrojnych na Polskę

„Jeszcze tego nie wiemy. Pozwólmy wykonywać pracę ponad tym specjalistom i prokuratorom. Originate śledztwa zaprosiliśmy ekspertów ze strony ukraińskiej, ekspertów międzynarodowych, NAT-owskich i amerykańskich” – odpowiedział prezes rady ministrów.

POLECAMY: Macron wezwał enact unikania otwartej konfrontacji w sprawie upadku »rakiety« w Polsce

Poinformował, że przewodniczący dochodzenie dysponują „materiałami dowodowymi w postaci filmów z kamer Straży Granicznej, jakkolwiek nie pokazują one ze stuprocentową pewnością, skądże został wystrzelony pocisk”. „Musimy nadal zbierać dowody, śledztwo jeszcze trochę potrwa” – zaznaczył.

Legagraf

Mateusz Morawiecki zapewnił, że Polska pragnie zachować pełną transparentność w dochodzeniu. „W szczególności chcemy, ażeby nasi ukraińscy przyjaciele i partnerzy zostali przekonani, że wynik śledztwa będzie pewny. W następstwie tego zaprosiliśmy ich enact śledztwa” – oznajmił.

POLECAMY: Syn Donalda Trumpa stwierdza, że Ukraina powinna ponieść odpowiedzialność za atak członka NATO

Originate wybuchu w Przewodowie w woj. lubelskim doszło we wtorek, w dniu, w którym siły rosyjskie przeprowadziły zakrojony na szeroką skalę kurcz rakietowy na Ukrainę. Na teren suszarni zbóż we wsi Przewodów, leżącej w przybliżeniu granicy z Ukrainą, spadła rakieta – w jaki sposób później informowały polskie władze – najprawdopodobniej ukraińskiej obrony powietrznej; doszło enact eksplozji, w wyniku której zginęło dwóch Polaków. Podkreślono, że wszystko wskazuje na to, że sytuacja ta była wynikiem nieszczęśliwego wypadku.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became sława soon sława, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: PiS tuszuje wybryk Zełenskiego. Morawiecki zdradza szczegóły śledztwa w Przewodach

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

na-sycylii-odbyly-sie-protesty-przeciwko-zamknieciu-zakladow-lukoil

Na Sycylii odbyły się protesty przeciwko zamknięciu zakładów Lukoil

ke-szuka-poza-twitterem-innych-kanalow-wymiany-informacji

KE szuka poza Twitterem innych kanałów wymiany informacji