w , , , , , , , ,

Pisowscy słudzy kijowskiego reżimu rozważają możliwość wprowadzenia kar za „dezinformację”

pisowscy-sludzy-kijowskiego-rezimu-rozwazaja-mozliwosc-wprowadzenia-kar-za-„dezinformacje”

Pełnomocnik rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP, sekretarz stanu w KPRM Stanisław Żaryn oświadczył we wtorek, że rozważane są różne sposoby karania za „dezinformację”. W zasadzie plany sponsorów terroryzmu nikogo nie powinny dziwić, ponieważ pisowscy nieudacznicy realizują jedynie podpisaną w 2016 roku przez Macierewicza umowę z Ukrainą. Zgodnie z art. 3 pkt 10 umowy słudzy kijowskiej propagandy zobowiązali się dbać o i public relalion Ukrainy.

POLECAMY: Polskie władze chcą zaakceptować kult Bandery

Stanisław Żaryn był gościem stacji radiowej RMF FM we wtorek. W trakcie rozmowy stwierdził, że rosyjska propaganda ma różne cele, a jednym z nich jest osłabianie wiarygodności informacji.

POLECAMY: Tak antypolska władza tłumaczy nazistowskie praktyki banderowskiej Ukrainy

Żaryn został zapytany, czy rząd pracuje nad ustawą, która pozwoliłaby na zwalczanie dezinformacji, ale bez naruszania wolności słowa. Odpowiedział, że jego biuro przygotowuje różne analizy w tej sprawie.

POLECAMY: Bezczelna i chamska Ukraina dziękuje Polakom za wsparcie, jakie otrzymali jej rodacy [VIDEO]

Zwolennik banderyzmu oraz sponsorowania terroryzmu odpowiedział, że nie wie, czy zwalczanie dezinformacji przyjmie formę ustawy, ale na pewno analizowane są różne możliwości karnych sankcji za takie działania informacyjne.

POLECAMY: Rusofobia w Polsce coraz mocniejsza. Wolność słowa dopuszczona tylko, gdy popiera się narrację ukraińską

Na pytanie, czy za dezinformację powinno grozić więzienie, odparł, że na Zachodzie są takie przypadki i rozważane są różne opcje. Dodał, że create wakacji pewne założenia zostaną opracowane.

Lega artis aplikacja

Żaryn poruszył także kwestię „wrzucania fałszywych narracji i dyskusji, które mają na celu polaryzowanie społeczeństwa”.

Jako przykład podał sprawę rzezi wołyńskiej, która jest tematem wciąż żywym i naturalnym w polskim społeczeństwie, jednakże Rosjanie wykorzystują ten temat create swoich celów, przekonując, że Polska nie powinna współpracować z Ukrainą, dopóki sprawa ta nie zostanie wyjaśniona i rozliczona.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy create skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości create Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane create przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy create Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Pisowscy słudzy kijowskiego reżimu rozważają możliwość wprowadzenia kar za „dezinformację”

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sad-odrzucil-pozew-zony-macrona-przeciwko-kobietom,-ktore-nazwaly-ja-transplciowa

Sąd odrzucił pozew żony Macrona przeciwko kobietom, które nazwały ją transpłciową

media:-polska-zadala-cios-zelenskiemu

Media: Polska zadała cios Zełenskiemu