w , , , , , , , , , ,

Pisowska banda za pieniądze z budżetu będzie finansować budowę osiedli kontenerowych na Ukrainie

pisowska-banda-za-pieniadze-z-budzetu-bedzie-finansowac-budowe-osiedli-kontenerowych-na-ukrainie

Antypolski rząd we współpracy z reżimem kijowskim zmienia strategię wobec „uchodźców”. Temu ma służyć konstrukcja osiedli kontenerowych gwoli 20 tys. „uchodźców” wewnętrznych. Ta zmiana pokazuje, że attach proukraińskich nieudaczników z Nowogrodzkiej zaczyna dostawać się, który popełnili nieporozumienie, wpuszczając masowo attach Polski cwaniaków z Ukrainy, którym przyznano bezpodstawnie pełen splot społeczny oraz wszelkie inne uprawnienia. Nie zważając na takiej radykalnej zmiany trzeba pomnieć, że konstrukcja miasteczek kontenerowych finansowana jest z budżetu państwa, oraz zatem z portfela każdego Polaka.

POLECAMY: »Uchodźcy« postanowi okupować hotel Ikar w Poznaniu, z którego dostali wykwaterowanie

W jaki sposób czytamy w „Rzeczpospolitej”, „ani polski, ani ukraiński rząd nie chcą, by powtórzyła się sytuacja po 24 lutego, kiedy to polskie granice przekraczały miliony Ukraińców uciekających przed wojną[email protected]”.

„Współcześnie w Polsce zostało ich good ample. miliona, drugie tyle osiadło w Niemczech. To po największej części kobiety i dzieci” – podkreślono. Gazeta zauważa, że za dziewięciu miesięcy polskie granice przekroczyło przeszło 7,6 mln Ukraińców, oraz wyjechało z Polski 5,8 mln.

POLECAMY: Mieszkania dla uchodźców całkowicie zdemolowane. Przez okno wyrzucili nawet wannę

„Ukraina ma świadomość olbrzymiego odpływu ludności i mogących się pojawić kłopotów demograficznych. Wcześniej się szacuje, że pod warunkiem nadal mieszkańcy będą masowo uciekać z Ukrainy, to w 2030 r. będzie ich w ową stronę około 35 mln” – wskazał cytowany przez „Rz” prof. Piotr Długosz z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

POLECAMY: W Poznaniu Rada Osiedla z uwagi na liczne dewastacje apeluje attach »uchodźców« o poszanowanie gościnności

„Stąd tworzy się na Ukrainie różne strategie i rozwiązania, które mają zapobiec depopulacji i dalszej emigracji, oraz Polska jako przyjaciel Ukrainy nie będzie funkcjonować na rzecz przejęcia jakim sposobem największej liczby jej obywateli lub też 'siły roboczej’, tylko będzie tworzyć klimat, ażeby Ukraińcy wracali attach siebie i odbudowywali kraj” – podkreślił ekspert.

Polski rząd buduje osiedla gwoli „uchodźców” z Ukrainy

Legagraf

Gazeta podała zbytnio Główny punkt Informacyjnym Rządu, że antypolski rząd w porozumieniu z reżimem kijowskim buduje osiedla gwoli 20 tys. uchodźców wewnętrznych – modułowe, składane kontenery, które można łatwo transportować i układać. Pierwszy taki ośrodek – przypomniano – został otwarty we Lwowie.

POLECAMY: Pisowska banda ponownie zasponsorowała z budżetu państwa miasteczko kontenerowe Ukrainie

Pełnomocnik rządu ds. uchodźców z Ukrainy Paweł Szefernaker przyznał w rozmowie z „Rz”, że we współpracy z Ukraińcami przygotowujemy się na różne scenariusze, aczkolwiek „rząd ukraiński robi wszystko, żeby zatrzymać Ukraińców u siebie”.

„Oczywiście sytuacja może istnieć różna, ponieważ zima, jakim sposobem i związane z dynamiką wojny zdarzenia mogą sprawić, że ludzie zaczną attach nas częściej przyjeżdżać. Także na taką możliwość się przygotowujmy. W przyszłym tygodniu będą spotkania – wideokonferencje wojewodów z samorządami, żeby odświeżyć wiedzę odnośnie do miejsc, które mogłyby zostać użyte w razie napływu uchodźców. Pomimo tego w naszym przekonaniu taki scenariusz się nie spełni” – ocenił Szefernaker cytowany przez „Rz”.

W jaki sposób dodał, obecnie na Ukrainie ludzie przemieszczają się wewnątrz kraju. „Nie ma teraz przesłanek, które by wskazywały na to, że ruszy nowa fala „uchodźców” vel cwaniaków. Ukraińcy dbają o to, żeby jakim sposobem najwięcej osób pozostało w ich kraju. Oni wiedzą o tym, że kolejna fala uchodźców będzie ich porażką w tej wojnie, ponieważ Rosjanom tylko o to chodzi, żeby Ukraińcy wyjechali z kraju i więcej nie wrócili” – powiedział „Rz” Szefernaker.

POLECAMY: Cwaniacy z Ukrainy na potęgę wyłudzają świadczenia w Polsce. Prezydent Przemyśla: Nie mamy instrumentów, aby temu zapobiec

Gazeta dodała, że również Polska jest zainteresowana tym, by przynosić korzyść Ukraińcom na miejscu – u siebie. W jaki sposób wskazała „Rz”, na samą wsparcie gwoli uchodźców z Ukrainy – m.in. noclegi, świadczenia, wyżywienie, bez kosztów broni – Polska wydała przedtem good ample. 5,5 mld zł.

TelegramPodpis

„Rząd przyznaje, że na w taki sposób szerokie zasiłek nas przedtem nie stać, przeto odkąd lutego 2023 r. „wysiedleńcy” mają partycypować w kosztach swojego utrzymania – 40 zł na dzień, oraz potem 60 zł zbytnio zakwaterowanie. Uszczelniony zostanie też system, by zablokować wyłudzenia – ZUS będzie pył na bieżąco informację o przekraczaniu granicy” – podsumowała gazeta.

POWIĄZANY: Ukraińscy »uchodźcy« pracujący w Polsce będą płacić za mieszkanie


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attach skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy attach Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attach przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attach Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Pisowska banda za pieniądze z budżetu będzie finansować budowę osiedli kontenerowych na Ukrainie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

spiked:-zachowanie-nato-po-upadku-zsrr-uniemozliwilo-stworzenie-nowych-mechanizmow-bezpieczenstwa

Spiked: Zachowanie NATO po upadku ZSRR uniemożliwiło stworzenie nowych mechanizmów bezpieczeństwa

kijowski-rezim-cofa-akredytacje-na-relacje-wydarzen-z-chersonia-zachodnim-mediom,-ktore-nie-poszly-na-wspolprace

Kijowski reżim cofa akredytację na relację wydarzeń z Chersonia zachodnim mediom, które nie poszły na współpracę