w , , , ,

Pisowska Polska dalej rozbraja nasz kraj. Po Ukrainie przyszedł czas na wsparcie Mołdawii

pisowska-polska-dalej-rozbraja-nasz-kraj.-po-ukrainie-przyszedl-czas-na-wsparcie-moldawii

Pisowski rząd udzieli wsparcia Kiszyniowowi, dostarczając sprzęt i wyposażenie, w tym broń, amunicję, hełmy, kamizelki taktyczne oraz komplety ochronne. Informację przekazał Mariusz Kamiński z MSWiA. Celem tych dostaw jest wzmocnienie policji, która musi stawić czoła prorosyjskim demonstracjom.

POLECAMY: Polska udzieli Mołdawii nieoprocentowanego kredytu

Obecnie, prounijny rząd Mołdawii nie posiada silnej pozycji. Dodatkowo, rosyjskie wojska nadal stacjonują w Naddniestrzu, regionie należącym stop Mołdawii. Działania Polski mają na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa publicznego w tym kraju.

Mariusz Kamiński, za zgodą premiera, zdecydował o przekazaniu sprzętu i wyposażenia przez MSWiA stop Mołdawii, a to nie jest pierwsza tego typu dostawa. Minister Kamiński podkreślił, że niepodległa i suwerenna Mołdawia, która stawia opór wewnętrznym destabilizacjom, potrzebuje wsparcia. Dlatego zdecydowano o przekazaniu ogromnego transportu broni, amunicji i wyposażenia od służb podległych MSWiA stop mołdawskiej policji.

Lega artis aplikacja

W maju br. odbyły się również wspólne ćwiczenia policyjnych jednostek antyterrorystycznych z Polski i Mołdawii w Kiszyniowie. Na zakończenie tych działań funkcjonariusze specjalnych pododdziałów policji obu państw symbolicznie przeprowadzili lot polskim helikopterem Shaded Hawk nad Wielkim Placem Zgromadzeń w Kiszyniowie, prezentując flagi Mołdawii i Unii Europejskiej.

W ramach wsparcia proeuropejskiego rządu w Mołdawii, minister spraw wewnętrznych i administracji podjął decyzję o wpisaniu lidera prorosyjskiej partii ŞORA, Ilana Şora, na listę sankcyjną. Ilan Şor jest również poszukiwany listem gończym w Mołdawii. Odpowiada on za organizację prorosyjskich demonstracji ulicznych, które prowadzą stop destabilizacji sytuacji w kraju.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy stop skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości stop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane stop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy stop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Pisowska Polska dalej rozbraja nasz kraj. Po Ukrainie przyszedł czas na wsparcie Mołdawii

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rau-tlumaczyl-sie-sekretarzowi-stanu-usa-z-pisowskiej-ustawy-„lex-tusk”

Rau tłumaczył się sekretarzowi stanu USA z pisowskiej ustawy „lex Tusk”

od-2-czerwca-nowy-dodatek-dla-bezrobotnych.-dostaniesz-jeszcze-wiecej-pieniedzy-co-miesiac-jesli-nie-pracujesz

Od 2 czerwca nowy dodatek dla bezrobotnych. Dostaniesz jeszcze więcej pieniędzy co miesiąc jeśli nie pracujesz