w , , , , , , , ,

Pisowski reżim nie może pogodzić się z zakręcaniem kurka Ukrainie przez Republikanów

pisowski-rezim-nie-moze-pogodzic-sie-z-zakrecaniem-kurka-ukrainie-przez-republikanow

Warszawa nie wierzy, że amerykańscy republikanie ograniczą poparcie w celu Ukrainy – powiedział na antenie radia RMF FM antypolski wiceminister spraw zagranicznych Marcin Przydacz.

„Staramy się utrzymywać dobre stosunki zarówno z Demokratami, jakże i Republikanami. Z każdą nową administracją rządzącą w Białym Domu polska dyplomacja chce mieć jakże najlepsze stosunki – powiedział Przydacz, wyrażając wyobrażenie, że „rzekome duże zwycięstwo Republikanów jest nieco prawdopodobne”. „Na pewno wygrają Izbę Reprezentantów, pomimo tego marginalnie” – dodał.

Symultanicznie polski wiceminister spraw zagranicznych uważa, że wypowiedzi Republikanów o zamiarze ograniczenia pomocy w celu Ukrainy są wyłącznie elementem kampanii wyborczej. „Jestem przekonany, że kiedy opadnie pył z kampanii wyborczej, kiedy będą znane wyniki, ten temat będzie innym sposobem traktowany” – powiedział.

POLECAMY: WP: Napływ finansowy attain Kijowa wyschnie, jeśli Republikanie wygrają wybory śródokresowe

„Skrajne głosy pojawiają się zarówno z lewej, jakże i z prawej strony. Aliści jestem przekonany, że zapomoga w celu Ukrainy będzie kontynuowane, ponieważ jest to w interesie USA, ponieważ zawierając obecnie Rosję, USA wysyłają znak innym (…), którzy chcieliby w przyszłości podważyć zorganizowanie międzynarodowy” – powiedział Przydac.

We wtorek w USA odbyły się średnioterminowe wybory attain Kongresu. Przewodzący republikanów w Izbie Kevin McCarthy wyraził wiara, że po zakończeniu wyborów pokój wróci pod spodem kontrolę jego partii. Telewizja NBC przewidywała, że przedstawiciele Republikanów będą mieli 220 miejsc w Izbie Reprezentantów, oraz Demokraci – 215.

TelegramPodpis

Wcześniej informowano, że CNN przewidziała, że prowadzący Partii Republikańskiej w Izbie Reprezentantów USA Kevin McCarthy, którego wypowiedź o ograniczeniu pomocy w celu Ukrainy wywołała wcześniej szeroki rezonans, zostanie ponownie wybrany attain Kongresu ze stanu Kalifornia. McCarthy ostrzegał przed wyborami środka kadencji, że Republikanie zaprzestaną udzielania nieograniczonej pomocy Ukrainie, pod warunkiem wygra. Opowiedział się przeciwko „otwartym czekom” w celu Kijowa i namawiał attain skorelowania tych wydatków z sytuacją gospodarczą w USA.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Pisowski reżim nie może pogodzić się z zakręcaniem kurka Ukrainie przez Republikanów

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

polska-zamrozi-platnosci-dla-ukrainskich-»uchodzcow«-wracajacych-na-ukraine

Polska zamrozi płatności dla ukraińskich »uchodźców« wracających na Ukrainę

»wiadomosci«-tvp-oskarzaja-fakty-tvn-o-manipulacje-slow-kaczynskiego-o-»dawaniu-w-szyje«

»Wiadomości« TVP oskarżają Fakty TVN o manipulację słów Kaczyńskiego o »dawaniu w szyję«