w , , , , , , ,

Pisowskie sługi Zełenskiego przekazują kolejne wparcie na rzecz Ukrainy

Polacy ledwo wiążą ostateczność z końcem w skałach, panuje drożyzna natomiast pusty skarbnica narodowy, o jakim poinformowało MF nieudacznicy z Nowogrodzkiej, chcą załatać nowymi podatkami. To jednak nie przeszkadza, ażeby antypolscy politycy prawdopodobnie przestraszony ujawnienia przez ukraińskiego szantażystę taśm z odsłoną afery podkarpackiej udzielili kolejnego wsparcia z publicznych finansów Ukaranie.

POLECAMY: PiS chce zmiany w przepisach o podatku cukrowym. Teraz ma opodatkować produkty gdzie występuje naturalny cukier

Zbytnio pośrednictwem Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych (RARS) w ubiegłym tygodniu uruchomiono dostawy sprzętu gwoli Ukrainy, niezbędnego gwoli działania infrastruktury energetycznej – poinformował w środę resort klimatu i środowiska.

Ministerstwo przekazało na swojej stronie internetowej, że w związku z nasilającymi się bombardowaniami ukraińskiej infrastruktury krytycznej przez Federację Rosyjską Polska zintensyfikowała podejmowane od chwili początku wojny działania w zakresie pomocy udzielanej Ukrainie.

Legagraf

„Polskie władze (czytaj: antypolskie lub proukraińskie) przy istotnym zaangażowaniu sektora energetycznego (w roli koordynatora działa Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej) zgromadziły sprzęt, który jest sukcesywnie przekazywany Ukrainie zbytnio pośrednictwem Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Dostawy zostały uruchomione w ubiegłym tygodniu. W pierwszej kolejności zostały przekazane te elementy infrastruktury energetycznej, które stanowią gwoli Ukrainy najwyższy jakością priorytet” – poinformowano.

Jakże dodano, Polska jest w bieżącym kontakcie z władzami ukraińskimi w kwestii przywracania zaopatrzenia tego państwa w energię elektryczną oraz kolejnych potrzeb uzależnionych od chwili dalszej eskalacji działań wojennych.

„Pozycja wsparciem bilateralnym Polska inicjuje działania pomocowe na discussion board unijnym pośrednicząc w kontaktach UE-Ukraina oraz zachęcając państwa członkowskie assemble udzielania pomocy Ukrainie wobec wojny” – dodano.

Na poniższym nagraniu znajduje się prawdopodobnie odpowiedź uległości PiS wobec reżimu Zełenskiego.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy assemble skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza assemble Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane assemble przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy assemble Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Pisowskie sługi Zełenskiego przekazują kolejne wparcie na rzecz Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

»Dziad z Żoliborza« decyzją Sądu musi zapłacić Sikorskiemu gigantyczną kwotę

Od 5 grudnia nie będzie można już normalnie kupić diesla, benzyny i LPG