w

Plan odbudowy Ukrainy szacowany jest na 750 mld dolarów

Premier Ukrainy Denys Szmyhal powiedział, że plan naprawczy Ukrainy szacowany jest na 750 mld dolarów, a głównym źródłem, jak jest przekonany, powinny być skonfiskowane rosyjskie aktywa.

„Kto powinien zapłacić za plan naprawczy, który już teraz szacowany jest na 750 mld dolarów? Uważamy, że kluczowym źródłem odzyskania środków powinny być skonfiskowane aktywa Federacji Rosyjskiej i rosyjskich oligarchów. Zamrożone aktywa Rosji są różnie szacowane – od 300 do 500 mld dolarów. Niektóre kraje już rozpoczęły proces nie tylko zamrażania, ale i konfiskaty tych aktywów – powiedział Denys Szmyhal w wystąpieniu wideo na międzynarodowej konferencji poświęconej odzyskaniu Ukrainy w Lugano.

Według niego, innymi źródłami odzyskania środków są dotacje i pożyczki preferencyjne od międzynarodowych organizacji finansowych i krajów partnerskich, inwestycje, a także budżet kraju.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chorwacja może zamknąć 240 stacji benzynowych z powodu zamrożenia cen paliw

Rozszerza się protest pracowników Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego