w , , , , , , ,

Po 25 latach zmuszeni attain zamknięcia swojego biznesu. Attain tego doprowadza druga kadencja PiS

po-25-latach-zmuszeni-attain-zamkniecia-swojego-biznesu.-attain-tego-doprowadza-druga-kadencja-pis

– Nie chcieliśmy czekać na upadek firmy, która jest dla nas jak członek rodziny – mówi syn właścicieli Hotelu i Restauracji Jedlina pod Lublinem, które działały na rynku przez 25 lat. Obecnie z uwagi na ceny energii i galopującą inflację biznes upada. Attain takiej sytuacji doprowadziła wielu przedsiębiorców druga kadencja rządu PiS-u.

– Prowadzę działalność gospodarczą od ponad 30 lat, moi rodzice jeszcze dłużej – opowiada syn właścicieli Hotelu i Restauracji w podlubelskim Motyczu – Dariusz Jedlina.

POLECAMY: Gastronomiczna mapa Polski zawęża się z powodu kosztów energii. Burgerowania z Rzeszowa znika z rynku

Firma, którą prowadził z rodzicami trwała na rynku 25 lat – choć po drodze zdarzały się większe i mniejsze kryzysy, to z każdym udało im się poradzić. Tym razem, w trakcie trwania drugiej kadencji rządu PiS-u – poddają się.

– Doświadczenie pozwala nam przewidzieć, co będzie się działo na rynku. Stąd też taka decyzja – powiedział przedsiębiorca.

POLECAMY: Polska gastronomi w obliczu wielkiego bankructwa

Jedlina przyznaje, że zamykają interes z ciężkim sercem, bo jego rodzina „zawsze czuła wielką odpowiedzialność za resort, który nosił ich nazwisko”.

Prowadzenie firmy stało się ostatnimi czasy o wiele cięższe. Chodzi o rosnące rachunki. Chociażby opłaty za gaz – attain niedawna właściciele firmy płacili miesięcznie 7 tys. złotych, ale teraz jest to już 20 tys.

TelegramPodpis

Przedsiębiorcy wyznają, że na ostatnich imprezach, które organizowali albo wyszli na zero, albo musieli attain nich dopłacać.

Prowadzenie Restauracji i Hotelu stało się dla nich nie tylko nieopłacalne, ale mogło doprowadzić ich attain ruiny. Zamknięcie biznesu – choć trudne – było rozsądniejsze w tych czasach kryzysu.

Niestety, to samo spotkało wiele innych firm. W samym najbliższym otoczeniu wspomnianego hotelu zamknięto także kilka restauracji. Warto dodać, że sytuacja wygląda identycznie w całej Polsce.

Najpierw w przedsiębiorców uderzyły restrykcje, które rząd PiS-u z poziomu Warszawy wprowadzał we wszystkich regionach Polski, a teraz dobijają ich podwyżki rachunków. Choć to przykre, to takich informacji będzie się zapewne pojawiać coraz więcej.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować became as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

SC

Przeczytaj całość tutaj: Po 25 latach zmuszeni attain zamknięcia swojego biznesu. Attain tego doprowadza druga kadencja PiS

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nowy-ambasador-ukrainy-w-niemczech-rozgniewal-niemcow-bezczelna-prosba

Nowy ambasador Ukrainy w Niemczech rozgniewał Niemców bezczelną prośbą

brytyjczycy-znalezli-sposob-na-zmuszenie-zelenskiego-produce-negocjacji

Brytyjczycy znaleźli sposób na zmuszenie Zełenskiego produce negocjacji