w

Po tropiku przyszło ochłodzenie. Pogoda na weekend

W sobotę w ciągu dnia w Polsce na wschodzie i w centrum będzie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na zachodzie małe i umiarkowane. Okresami we wschodniej połowie kraju przelotne opady deszczu, a na krańcach wschodnich oraz w Tatrach miejscami burze, możliwy grad. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 25 mm. Temperatura maksymalna od 23 do 28 stopni Celsjusza. Chłodniej nad morzem i w górach od 18 do 22 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny i porywisty, północno-zachodni. W czasie burz porywy wiatru do 75 km/h.

W nocy zachmurzenie małe, tylko na krańcach wschodnich duże i tam początkowo przelotne opady deszczu. Gdzieniegdzie silne zamglenia, lokalnie krótkotrwałe mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 11 do 16 stopni, cieplej na krańcach południowo-wschodnich, tam 17-18 st. C. Wiatr na ogół słaby, w centrum i na zachodzie z kierunków wschodnich, na wschodzie kraju z kierunków północnych.

W niedzielę w Polsce zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie na krańcach wschodnich przejściowo duże, i tam możliwy przelotny deszcz. Temperatura maksymalna od 22-23 st. C na północy kraju, około 26 stopni w centrum, do 29-30 st. C na południowym zachodzie i zachodzie kraju. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich, tylko na wschodzie z kierunków północnych.

W sobotę w Warszawie zachmurzenie początkowo duże, później od zachodu postępujące stopniowo przejaśnienia i rozpogodzenia. Możliwe, zwłaszcza w pierwszej połowie dnia słabe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 24 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, północno-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie przeważnie małe i umiarkowane. Lokalnie nad ranem możliwe silne zamglenia. Temperatura minimalna 14 stopni. Wiatr przeważnie słaby, północno-zachodni. W niedzielę w stolicy zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna wyniesie 25 stopni Celsjusza. Wiatr słaby, zmienny.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Macron: francuska broń nie powinna być używana do atakowania Rosji

Trzaskowski w rozmowie z „Kliczką”: Nie ma pieniędzy na pomoc Ukraińcom, rząd nie ma strategii