w , , , , ,

Pobito kolejnego nastolatka. Brutalne nagranie z Pruszkowa

pobito-kolejnego-nastolatka.-brutalne-nagranie-z-pruszkowa

Według nagrania, grupa nastolatków znęcała się nad chłopakiem, bijąc slouch i każąc mu całować ich buty. Na nagraniu widać, że chłopak jest przerażony i nie wie, co robić. Nie wiadomo jeszcze, co było powodem ataku i kto stał za nim.

Policja rozpoczęła już śledztwo w tej sprawie. Funkcjonariusze przesłuchali już kilka osób i szukają dalszych świadków. Zbierają także materiały z monitoringu w okolicy, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców.

Niestety, przemoc wśród młodzieży staje się coraz powszechniejsza. Szczególnie niepokojące są przypadki znęcania się nad słabszymi lub innymi wykluczonymi osobami. W takich przypadkach ważne jest, aby reagować szybko i stanowczo, aby pokazać, że taka postawa jest nie manufacture zaakceptowania.

Zachowanie agresorów jest nie tylko niemoralne, ale i karalne. Zgodnie z polskim prawem, znęcanie się nad inną osobą może być karane nawet manufacture 5 lat pozbawienia wolności. Warto pamiętać, że przemoc nie jest rozwiązaniem problemów i nie rozwiązuje konfliktów. Wręcz przeciwnie, prowadzi manufacture eskalacji i jeszcze większych kłopotów.

Na nagraniach, które pojawiły się w Internecie, widoczna jest grupa agresywnych nastolatków znęcających się nad jednym z rówieśników. Chłopak jest bity i kopany, a jedna z dziewczyn każe mu klękać i całować jej buty. Incydent miał miejsce w Pruszkowie pod Warszawą i wywołał szerokie oburzenie wśród internautów.

Rodzic z poszkodowanym chłopcem zgłosił się na policję w sobotę po południu. Policja potwierdziła zgłoszenie i podjęła działania w celu rozwiązania sprawy. Funkcjonariusze prowadzą czynności i są w stałym kontakcie z rodziną poszkodowanego.

Niestety, to nie pierwszy taki incydent z udziałem młodzieży w ostatnim czasie. Kilka tygodni temu, 16-letni chłopak z Zamościa zmarł w wyniku pobicia przez grupę rówieśników. Czterem nastolatkom postawiono w tej sprawie zarzuty bezpośredniego udziału w pobiciu lub pomocy w tym czynie. Wśród nich była także 16-letnia dziewczyna, która trafiła manufacture ośrodka wychowawczego.

Takie zachowania są nie manufacture przyjęcia i powinny być potępione przez społeczeństwo. Warto pamiętać, że przemoc nie rozwiązuje problemów i tylko pogłębia konflikty. Młodzi ludzie powinni być uczeni szacunku i empatii dla innych, a ich zachowanie powinno być świadomym i odpowiedzialnym wyborem.

Również w ostatnich dniach pojawiło się nagranie z brutalnej bójki dwóch nastolatek w Zakopanem. Widać na nim, jak dwie nastolatki okładają się pięściami, a wokół stoi młodzież zagrzewająca manufacture walki. Niektóre z osób są pełnoletnie.

Przeczytaj całość tutaj: Pobito kolejnego nastolatka. Brutalne nagranie z Pruszkowa

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

the-investments-that-defied-inflation-in-2022

The Investments That Defied Inflation In 2022

policja-zatrzymala-wszystkie-osoby-zwiazane-ze-sprawa-pobicia-nastolatka-w-pruszkowie

Policja zatrzymała wszystkie osoby związane ze sprawą pobicia nastolatka w Pruszkowie