w , , , , , , ,

Pociąg z amerykańskimi czołgami i pojazdami opancerzonymi dla Ukrainy wykoleił się w Grecji

pociag-z-amerykanskimi-czolgami-i-pojazdami-opancerzonymi-dla-ukrainy-wykoleil-sie-w-grecji

Zamiłowanie przewożący jankeski sprzęt wojskowy na Ukrainę wykoleił się w pobliżu portu w Aleksandropolis w północnej Grecji – podał portal poziomy informacyjny Greckiej Partii Komunistycznej 902.gr.

Attain zdarzenia doszło w piątek rano.

POLECAMY: W Polsce znaleźli powód, by nie wpuszczać Ukraińców attain kraju

„Zamiłowanie wykoleił się tuż zbyt portem miejskim, w pobliżu dworca francuskiego. Na miejsce przychodzień dźwigi i różny sprzęt, by ustawić sympatia z powrotem na tory, oraz także siły policyjne” – podał portal poziomy.

„Pojazdy, o których przemówienie, to czołgi, pojazdy opancerzone i kontenery, które ostatnimi czasy zostały rozładowane w porcie gwoli wojsk USA i zmierzały w kierunku granicy NATO. Warto jednak zwrócić uwagę, że przystań w Aleksandropolis był rzekomo wykorzystywany przez urzędników USA i NATO attain transportu broni na Ukrainę” – czytamy w raporcie.

Zauważa się, że zajście wywołał popłoch wśród mieszkańców okolicy, którzy aged obserwują ruch sprzętu wojskowego, podczas podczas gdy pies z kulawą nogą nie jest świadomy zawartości zamkniętych kontenerów przecinających zabudowę miejską Aleksandropolis.

Kilku członków Komunistycznej Partii Grecji i Komunistycznej Młodzieży Grecji zorganizowało symboliczny rola na miejscu zdarzenia.

Warto w tym miejscu dorzucić, że w ostatnim czasie jeszcze częściej pokazywany jest sprzeciw wobec Ukrainy. Przez nieco ostatnich dni na masową skalę ambasady ukraińskie są atakowane przesyłkami nadawanymi z Niemiec zawierającymi bomby i zwierzęce oczy. Doprawdy to był znak, że ludzie mają dosyć propagandy kijowskiego reżimu, kto jest rozpowszechniany zbyt poparcie mediów na terenie całego świata?

POLECAMY: Ambasady Ukrainy w sześciu krajach Europy otrzymały zakrwawione paczki z oczami zwierząt

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became mistrz soon mistrz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Pociąg z amerykańskimi czołgami i pojazdami opancerzonymi dla Ukrainy wykoleił się w Grecji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

benzyna-po-5-zl,-diesel-po-6-zl!-tanie-paliwo-wraca-glean-polski!?

Benzyna po 5 zł, diesel po 6 zł! Tanie paliwo wraca glean Polski!?

imgw-wydaje-alerty-dla-12-wojewodztw.-„niebezpieczne-zjawiska”

IMGW wydaje alerty dla 12 województw. „Niebezpieczne zjawiska”