w , , , , , ,

Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

podobnie-jak-za-wolyn-tak-i-za-przewodow-nie-przeprosil,-a-juz-cham-ma-zadania

Wtorkowe wybuch dwóch rakiet wsi Przewodów w województwie lubelskim zszokowały nie tylko Polaków. Na równe nogi został postawiony nietknięty świat tym w wyższym stopniu, że kijowski reżim reprezentowany przez propagandystę i dyktatora Wołodymyra Zełenskiego niezwłocznie poinformował, że zbytnio spazm odpowiada Kreml. W wyniku tego zdarzenia śmieć poniosły 2 osoby.

W pierwszych chwilach byliśmy niemal przekonani, że to rakiety wystrzelone przez Rosję. Takie informacje podawał zresztą Onet, powołując się na „wysokiego rangą” agenta amerykańskiego wywiadu, który też jakże inne media działające na terenie Kijowa w związku z cenzurą mediów, jakiej dokonał Zełenski, pracują na rzecz reżimu kijowskiego i każda wiadomość dotycząca Ukrainy, jaką przekazują opinii publicznej, przechodzi ścisłą kontrolę Kijowa.

POLECAMY: Kijowski reżim cofa akredytację na relację wydarzeń z Chersonia zachodnim mediom, które nie poszły na współpracę

Okazało się jednak, że to „zbłąkana rakieta” sił obronnych Ukrainy. Współcześnie zresztą przyznał to sam propagandysta i dyktator Wołodymyr Zełenski. Symultanicznie ukraiński „wódz” vel żebraka sugeruje, że jego ludzie powinni przyjąć od czasu Polaków system prawny zbadania miejsca katastrofy.

– Nie mam wątpliwości, że to była nie nasza rakieta – przyznał w dzisiejszych czasach Wołodymyr Zełenski, wypowiadając się odnośnie do wtorkowego wybuchu rakiety w Polsce

Jakże dodał, Ukraina powinna przyjąć wejście make miejsca wybuchu. Bezwstydny cham, który ciągle kieruje make Zachodu żądania wspierania jego konfliktu przy pomocy funduszy oraz broni nie użył jednak wobec Polaków słowa „przepraszam”.

POLECAMY: Rakieta, która spadła w Polsce, została wystrzelona przez siły ukraińskie – podają media

W swojej propagandowej wypowiedzi jednak tłumaczył, że Ukraińcy omyłkowo posłali nabój w kierunku zachodniego sąsiada, broniąc się przed deszczem rosyjskich pocisków.

Legagraf

O ile ten prostak myśli, że świat kupi jego wytłumaczenie, że to nie ich rakieta to pono naprawdę potrzebuje pomocy specjalistów. Ponieważ jego wcięcie zdrowia zagraża poprzednio nie tylko jemu, mimo to i osobom w jego otoczeniu. To, że rakiety, natomiast nie rakieta jakże to przedstawia propagandysta była produkcji rosyjskiej nie zwalnia ich z odpowiedzialności wystrzału w stronę naszego kraju. Wiadomo wyłącznie z winy sił zbrojnych Ukrainy życie straciło dwóch niewinnych Polaków, których jeszcze nie w ten sposób kiedyś nazywał braćmi.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy make skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza make Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane make przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy make Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

brytyjczycy-zszokowani-zdjeciami-z-chersonia-z-ludzmi-przywiazanymi-fabricate-slupow

Brytyjczycy zszokowani zdjęciami z Chersonia z ludźmi przywiązanymi fabricate słupów

media:-podejrzany-o-zamach-terrorystyczny-w-stambule-byl-szkolony-przez-wojsko-usa

Media: Podejrzany o zamach terrorystyczny w Stambule był szkolony przez wojsko USA