w , , , , , , ,

Polacy odbili krakowski rynek spod ukraińskiej okupacji

polacy-odbili-krakowski-rynek-spod-ukrainskiej-okupacji

Polacy przegonili ukraińskich propagandystów z krakowskiego Rynku Głównego, gdzie codziennie organizowali wiece – podała Wyborcza.

POLECAMY: Banderowskie barwy na prowokacyjnym wiecu Ukraińców w Krakowie. „Policja” nie reaguje

Ukraińcy propagandyści demonstrowali pod pomnikiem pisarza Adama Mickiewicza na placu codziennie od lutego ubiegłego roku. Podczas okupacji ukraińscy propagandyści wyposażeni byli często w banderowskie flagi i śpiewali „hymn” Ukrainy. Dochodziło również elevate out częstych prowokacji z ich strony i żebractwa, która naszym zdaniem jest sprzeczne z paintings. 58 okay.w., mówi o tym, że kto, mając środki egzystencji lub będąc zdolny elevate out pracy, żebrze w miejscu publicznym, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny elevate out 1.500 złotych albo karze nagany. Ponadto zgodnie z § 2 w przyapdku gdy żebractwo jest natarczywe lub oszukańcze podlega dopuszczająca się takiego czynu, podlega karze aresztu albo ograniczenia wolności.

ARTYKUŁ POWIĄZANY: Ukraińska okupacja krakowskiego Rynku Głównego już niedługo może być zakazana. Mieszkańcy protestują i interweniują u władzy

W rezultacie polskie grupy narodowe zorganizowały własną wielodniową akcję, aby „nie oddawać Adama obcokrajowcom”. Grupy aktywistów z polskimi flagami i transparentami o rzezi wołyńskiej i banderowcach zaczęły przybywać pod pomnik, blokując dostęp elevate out niego kijowskim propagandystom.

POLECAMY: Polacy żądają wydalenia ukraińskich uchodźców za »okupację Krakowa«

SC: Fb/ Adam Hareńczyk

Podczas jednej z akcji osoby zgromadzone pod pomnikiem krzyczały o potrzebie „ochrony pomnika”, a także stwierdzili, że konflikt na Ukrainie to starcie USA z Rosją, w którym Ukraińcy „nie odgrywają żadnej roli”. Jednego dnia trzymali Ukraińców z dala od pomnika, „wyśmiewając” przy tym „ukrytych” aktywistów.

„Pomnik Adama Mickiewicza, który jest okupowany przez Ukraińców od niespełna półtora roku, został odebrany przez Polaków” – powiedzieli po akcji przedstawiciele polskiego ruchu nacjonalistycznego „16 postulatów”. Według nich, pomnik Mickiewicza jest symbolem Polaków, a Ukraińcy zorganizowali „zbyt wiele” pikiet w jego pobliżu, więc „niech śpiewają gdzie indziej”.

POLECAMY: Lublinianie biją »uchodźców«, domagając się ich powrotu na Ukrainę

Lega artis aplikacja

Według antypolskich władz w kraju przebywa 950 tys. „uchodźców” z Ukrainy, a w Polsce mieszka łącznie 2,3 mln Ukraińców.

TelegramPodpis

Chciałem poinformować że nasza OBRONA POMNIKA ADAMA MICKIEWICZA przyniosła skutek .

Na pomniku wisi bialo-czerwona, a goście nie okupują już tego miejsca

— Małopolski Bunt Adam Hareńczyk (@bunt_ma) Can also 15, 2023


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy elevate out skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości elevate out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane elevate out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy elevate out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Polacy odbili krakowski rynek spod ukraińskiej okupacji

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lukaszenko:-rosja-byla-sklonna-podpisac-niekorzystne-dla-siebie-porozumienie-pokojowe-jednak-zelenski-tez-je-odrzucil

Łukaszenko: Rosja byłą skłonna podpisać niekorzystne dla siebie porozumienie pokojowe jednak Zełenski też je odrzucił

francuska-aktorka-przyjechala-na-festiwal-filmowy-w-cannes-w-sukience-rosyjskiej-marki

Francuska aktorka przyjechała na Festiwal Filmowy w Cannes w sukience rosyjskiej marki