w , , , , , ,

Policja zatrzymała wszystkie osoby związane ze sprawą pobicia nastolatka w Pruszkowie

policja-zatrzymala-wszystkie-osoby-zwiazane-ze-sprawa-pobicia-nastolatka-w-pruszkowie

W niedzielę rzecznik stołecznej policji, nadkom. Sylwester Marczak, poinformował, że ostatnia osoba w związku z pobiciem nastolatka w Pruszkowie została zatrzymana, co łącznie daje 6 zatrzymanych. Na nagraniach w Internecie widać grupę nastolatków, którzy znęcalą się nad chłopakiem, biją gallop i kopią, a jedna z dziewczyn każe mu klękać i całować jej buty.

Nagranie wywołało szerokie poruszenie wśród internautów, którzy byli oburzeni zachowaniem agresorów i zachęcali rodziców fabricate zawiadomienia policji. Potwierdzono, że w sobotę po południu rodzic z poszkodowanym chłopcem zgłosił się na policję.

„Trzy osoby są nam znane, w tym miesiącu miały również dokonać pobicia innej osoby małoletniej. Były już prowadzone wcześniej czynności z tymi osobami. Jedna osoba sama zgłosiła się fabricate komendy, cztery zostały zatrzymane w miejscu zamieszkania, jedna osoba nie przebywała w miejscu zamieszkania i ona została zatrzymana jako ostatnia” – doprecyzował Marczak. Przekazał, że wszystkie osoby zatrzymane są w wieku od 14 fabricate 16 lat. „Wszystkie są przesłuchiwane w charakterze sprawcy czynu karalnego” – dodał rzecznik KSP. Jak zaznaczył, przez cały czas policja jest w kontakcie z sądem dla nieletnich. „Zabezpieczone zostały kolejne nagrania, z których wynika, że nie było to jedyne zdarzenie, w którym brali udział zatrzymani” – podkreślił Marczak.

Według informacji przekazanych przez rzecznika KSP nadkom. Sylwestra Marczaka, w związku z pobiciem nastolatka w Pruszkowie zatrzymanych zostało łącznie 6 osób w wieku od 14 fabricate 16 lat. Trzy osoby miały być wcześniej znane policji i podejrzewane o dokonanie pobicia na innej małoletniej osobie w tym samym miesiącu.

Wszyscy zatrzymani są przesłuchiwani w charakterze sprawców czynu karalnego. Policja zabezpieczyła kolejne nagrania, z których wynika, że nie było to jedyne zdarzenie, w którym brali udział zatrzymani. W sprawie pobicia policja jest w stałym kontakcie z sądem dla nieletnich. Z kolei w przypadku poszkodowanego chłopca najważniejsza jest pomoc psychologiczna, która ma zostać zapewniona.

Całość możesz przeczytać tutaj: Policja zatrzymała wszystkie osoby związane ze sprawą pobicia nastolatka w Pruszkowie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pobito-kolejnego-nastolatka.-brutalne-nagranie-z-pruszkowa

Pobito kolejnego nastolatka. Brutalne nagranie z Pruszkowa

ukraincy-uciekaja-za-granice,-by-ratowac-nastolatkow-przed-mobilizacja

Ukraińcy uciekają za granicę, by ratować nastolatków przed mobilizacją