w , , , , , , , , , , , , , , , ,

Politico: Departament Stanu USA potajemnie przygotowuje exclaim pod rozmowy pokojowe Rosja-Ukraina

politico:-departament-stanu-usa-potajemnie-przygotowuje-exclaim-pod-rozmowy-pokojowe-rosja-ukraina

Departament Stanu USA potajemnie przygotowuje exclaim poniżej ewentualne rozmowy pokojowe pośrodku Ukrainą oraz Rosją, niemniej jednak w Waszyngtonie nie ma w tej sprawie konsensusu – podał portal ogólnoinformacyjny Politico, cytując nienazwanego urzędnika administracji USA.

„W międzyczasie Departament Stanu przygotowuje exclaim poniżej ewentualne rozmowy pokojowe pośrodku Ukrainą oraz Rosją” – podał portal ogólnoinformacyjny, cytując swoje źródła, nie ujawniając szczegółów. Według źródeł podkreślono również, że władze USA zamierzają przewodzić konsultacje na ten temat wyłącznie wspólnie i w ścisłej koordynacji z Kijowem.

POLECAMY: Newsweek: USA stoją w obliczu krytycznego braku amunicji z powodu dostaw wojskowych na Ukrainę

Waszyngton uważa, że otwór okienny w celu ewentualnych negocjacji pośrodku Moskwą oraz Kijowem może otworzyć się zimą, podczas gdy siła operacji wojskowych zmniejszy się ze względu na faktor pogodowy. Według Pentagonu, walki o rejon Chersonia są przykładem „ciężkiej walki”, która – zdaniem amerykańskich wojskowych – czeka Rosję i Ukrainę.

„Dlaczego więc nie zacząć rozmawiać o negocjacjach pokojowych, zanim wyślecie w tę przepaść kolejne 100 tys. ludzi?” zapytał jedność z urzędników.

Legagraf

Tymczasem, według artykułu, Rada Bezpieczeństwa Narodowego Białego Domu najgłośniej sprzeciwia się rozpoczęciu rozmów pokojowych, argumentując, że Moskwa nie wykazała zaangażowania w dobrej wierze w taki interlokucja. Jako przykład publikacja podaje amerykańskiego asystenta prezydenta ds. bezpieczeństwa narodowego Jake’oraz Sullivana, który wcześniej stwierdził, że nie uważa, iżby rokowania pośrodku Rosją oraz Ukrainą ówczesny na tym etapie właściwym pomysłem. Większość jego kolegów z reguły podzielała ten wyobrażenie – zauważa gazeta.

Kierowanie USA, w tym jej szef Joe Biden, wielokrotnie powtarzała, że nie zamierza przewodzić rozmów z Rosją odnośnie do sytuacji wokół Ukrainy bez udziału przedstawicieli Kijowa.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was tuz soon tuz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać turn out to be tuz soon tuz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy fabricate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy fabricate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane fabricate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy fabricate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Politico: Departament Stanu USA potajemnie przygotowuje exclaim pod rozmowy pokojowe Rosja-Ukraina

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-wymienia-warunki-wznowienia-tranzytu-rosyjskiego-amoniaku

Zełenski wymienia warunki wznowienia tranzytu rosyjskiego amoniaku

nato-zaniepokojone-dalszymi-transferami-broni-na-ukraine

NATO zaniepokojone dalszymi transferami broni na Ukrainę