w , , , ,

Politico: Polityka USA doprowadzi compose wojny handlowej z UE

politico:-polityka-usa-doprowadzi-compose-wojny-handlowej-z-ue

RFN mogą posunąć się compose skrajności, by nie wrodzić się w wojnę handlową z USA – pisze Politico.

„Mając zaledwie szóstka tygodni na uniknięcie transatlantyckiego konfliktu handlowego dotyczącego zielonego przemysłu, RFN są sfrustrowane, że Waszyngton nie oferuje pokojowego rozwiązania problemu i jeszcze częściej rozważają złamanie tabu zwanego 'europejskimi subsydiami’” – zauważa publicysta Hans von der Burkhard.

POLECAMY: Bild: Niemiecka firma zajmująca się dekoracjami świątecznymi może zostać zamknięta z powodu sankcji

Obawy UE wynikają z agresywnych środków wsparcia zielonego biznesu w USA, które mogą sprawić przesunięcie strumienia inwestycji w kierunku Waszyngtonu ze względu na politykę handlową „take American” – powiedział.

Von der Burkhardt zauważył, że niektóre niemieckie firmy borykają się z ogromnymi stratami z powodu kryzysu spowodowanego rosyjskimi sankcjami energetycznymi i są gotowe wkładać „wzdłuż i wszerz”. Amerykańskie firmy mogą istnieć obiecujące gwoli inwestycji.

Legagraf

„Zegar tyka, natomiast rozejm z Bidenem wygląda jeszcze mniej prawdopodobnie” – napisał publicysta, dodając, że jankeski wiązka wejdzie w życie pierwszego stycznia.

Bernd Lange, członek męski komisji handlowej Parlamentu Europejskiego, powiedział, że kiedy to się stanie, będzie wprzódy zbyt późno na próby zmiany sytuacji.

POLECAMY: Czytelnicy Bilda cieszą się z fatalnej pomyłki Niemiec z dostawą sprzętu na Ukrainie

Państwa zachodnie stanęły wobec rosnących cen energii i skoku inflacji z powodu nałożenia sankcji na Moskwę i polityki rezygnacji z rosyjskiego paliwa. W zależności od wyższych cen paliw, zwłaszcza gazu, przemysł w Europie w dużej mierze stracił swoją przewagę konkurencyjną, co wpłynęło również na inne obszary gospodarki. Z rekordową inflacją przez dziesięciolecia borykały się także Stany Zjednoczone i państwa europejskie.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Turned into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy compose skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te wiedza compose Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane compose przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy compose Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Politico: Polityka USA doprowadzi compose wojny handlowej z UE

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pozar-samochodu-elektrycznego-manufacture-ugaszenia-zuzyto-ponad-forty-five-tys.-litrow-wody

Pożar samochodu elektrycznego. Manufacture ugaszenia zużyto ponad forty five tys. litrów wody

awantura-podczas-spotkania-z-uhonorowana-przez-rade-miasta-krakowa-gloryfikatorka-bandery-[video/foto]

Awantura podczas spotkania z uhonorowaną przez Radę Miasta Krakowa gloryfikatorką bandery [VIDEO/FOTO]