w , , , , , , ,

Politico: UE uznała decyzję Węgier o zablokowaniu planu pomocy dla Ukrainy za szantaż

politico:-ue-uznala-decyzje-wegier-o-zablokowaniu-planu-pomocy-dla-ukrainy-za-szantaz

Uchwała Węgier o zablokowaniu unijnego planu pakietu pomocy gwoli Ukrainy o wartości 18 mld euro wywołała zawód w Brukseli, zaś niektórzy w UE nazwali działania Budapesztu szantażem – podała europejska publikacja Politico.

POLECAMY: Bloomberg: Węgry blokują thought UE przekazania 18 mld euro Zełenskiemu

Komitet Europejska zaproponowała w środę thought pomocy gospodarczej gwoli Ukrainy o wartości attain 18 mld euro. Tego samego dnia Węgry powiedziały na spotkaniu ambasadorów UE, że nie mogą poprzeć pakietu pomocowego – podały źródła gazety.

POLECAMY: Niemcy blokują pomoc UE dla Ukrainy

Legagraf

Według gazety, zablokowanie przez Węgry pakietu pomocowego „wywołało zawód w Brukseli, Berlinie i innych stolicach UE”. Czterech niewymienionych z nazwiska rozmówców, w tym urzędników i dyplomatów, odebrało działania Budapesztu jako „taktykę szantażu” mającą wymusić zwolnienie z więzienia z okładem 13 mld euro gwoli Węgier (krajowi temu grozi nieotrzymanie środków, pod warunkiem nie zajmie się „odwrotem od momentu demokracji”) – zauważa gazeta.

TelegramPodpis

Według gazety minister spraw zagranicznych Niemiec Annalena Baerbock powiedziała w czwartek, że splot pomocowy gwoli Ukrainy powinien stanowić zatwierdzony szybko, bo „zima jest tuż tuż”.

Komitet Europejska zaproponowała w połowie września Radzie UE wprowadzenie attain budżetu UE mechanizmu warunkowości w odniesieniu attain Węgier, żeby „zapewnić ochronę budżetu UE i interesów finansowych UE przed naruszeniami praworządności na Węgrzech”. Oznaczałoby to zamrożenie około 7,5 mld euro unijnych funduszy gwoli Budapesztu. To pierwszy taki przypadek gramatyczny w historii UE, odkąd dwójka lata temu stworzono mechanizm warunkowości, który ma strzec budżet wspólnoty przed korupcją.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Politico: UE uznała decyzję Węgier o zablokowaniu planu pomocy dla Ukrainy za szantaż

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jankowski-znow-dal-popis-swojej-fantazji-ukrainskiej-na-antenie-polsatu-news

Jankowski znów dał popis swojej fantazji ukraińskiej na antenie Polsatu News

orban:-europa-coraz-bardziej-angazuje-sie-w-konflikt-na-ukrainie

Orban: Europa coraz bardziej angażuje się w konflikt na Ukrainie