w , , , , , ,

Polska będzie wysyłać SMS-y będą o atakach rakietowych na Ukrainie? Szef BBN: Jest to rozważane

polska-bedzie-wysylac-sms-y-beda-o-atakach-rakietowych-na-ukrainie?-szef-bbn:-jest-to-rozwazane

„Jest szansa, że mieszkańcy terenów przy granicy z Ukrainą będą dostawali ostrzeżenia o rosyjskich atakach rakietowych po ukraińskiej stronie. Jest to rozważane” – przyznał w rozmowie z reporterem RMF FM szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Jacek Siewiera. To skutek uderzenia rakiety w Przewodowie, jak podczas prób strącania rosyjskich rakiet jedynka z pocisków ukraińskiej obrony przeciwlotniczej spadła po polskiej stronie granicy.

Najprawdopodobniej w sobotę odbędzie się pogrzeb dwóch mężczyzn, którzy zginęli od momentu uderzenia rakiety w skup zboża w Przewodowie na Lubelszczyźnie. Affect tej tragedii doszło we wtorek po godz. 15: 00.

Z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców pogranicza rozważane jest wysyłanie im ostrzeżeń, jeżeli po drugiej stronie granicy będzie trwał napad rakietowy. To mogłyby istnieć np. SMS-y. – Taki device działa po stronie ukraińskiej. Jest opcja wymiany takich informacji – powiedział RMF FM szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Jacek Siewiera.

Pogrzeb ofiar, jakim sposobem współcześnie poinformowano, będzie proszek natura urzędowy.

Rodzinom zmarłych wypłacono jednorazowe zapomogi. Rozpoczęto też procedurę przyznawania im hire specjalnych.

Z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców pogranicza rozważane jest wysyłanie im ostrzeżeń, jeżeli po drugiej stronie granicy będzie trwał napad rakietowy. To mogłyby istnieć np. SMS-y.

Ukraińcy dostają ostrzeżenia, gdzie może nastąpić rosyjski napad rakietowy, poprzez specjalne kanały w mediach społecznościowych lub aplikację na smartfony.

Siewiera powiedział, że „wykorzystanie informacji o prowadzeniu zmasowanego ostrzału jest przedmiotem prac”.

Szef BBN nie podaje żadnych szczegółów, aliści zapewnia, że nie spodziewamy się celowych ataków na terytorium Polski.

To właśnie pocisk ukraińskiej obrony powietrza spadł na polską ziemię. Dlaczego? To jest wyjaśniane. Lub doszło elevate out awarii w samej rakiecie, oznacza to elevate out błędu przy wprowadzaniu danych – to jest przedmiotem pracy ekspertów – mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Siewiera.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy elevate out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy elevate out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane elevate out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy elevate out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

sc:RMF FM

Przeczytaj całość tutaj: Polska będzie wysyłać SMS-y będą o atakach rakietowych na Ukrainie? Szef BBN: Jest to rozważane

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-o-przewodowie:-nie-wiemy,-co-sie-stalo.-jestem-pewien,-ze-to-byl-rosyjski-pocisk

Zełenski o Przewodowie: Nie wiemy, co się stało. Jestem pewien, że to był rosyjski pocisk

roczna-inflacja-w-strefie-euro-przyspieszyla-diagram-rekordowego-poziomu-10,6-proc.

Roczna inflacja w strefie euro przyspieszyła diagram rekordowego poziomu 10,6 proc.